0

Kodėl myliu save

Internetu: 2,69 €
Knygyne: 2,99 €*
Sutaupote: 0.30 € (11%)
  • Pristatymo trukmė: 2 darbo dienos
Turime sandėlyje
Informacija

Kodėl myliu save

  • Leidėjas: Educata
  • Išleidimo metai: 2014
  • Formatas: 24x24, minkšti viršeliai
  • Puslapių skaičius: 24
  • ISBN ar kodas: 9786098137125

2.69 In stock
Į krepšelį
Aprašymas

Australų iliustratorės Treis Moroni (Trace Moroney) ugdomosios paveikslėlių knygelės apie pozityvų mąstymą "Kodėl myliu..." ir "Kodėl man patinka..." yra skirtos 2–7 metų vaikams ir jų tėveliams, kuriems kasdien nutinka visko: ir gero, ir blogo.

Knygelėse pasakojama, ką reiškia būti mylimam, mylėti save ir kitus; draugauti; parodyti, kad kitas svarbus; kiekvienos dienos ritualuose ir nuotykiuose atrasti tai, kas miela.


"Savęs pažinimas, sugebėjimas suvokti ir panaudoti savo stipriąsias, gerąsias savybes įgyjamas su amžiumi ir patirtimi. Mažų vaikų skatinimas įgyti įgūdžių, atpažinti savo jausmus ir juos valdyti padeda jiems išsiugdyti pasitikėjimą savimi, savigarbą ir pozityvų mąstymą – sukuria sveiką emocinį pagrindą.

Pozityvus požiūris – tai polinkis nusiteikti optimistiškai ir viltingai. Pozityviai mąstantys žmonės nėra atitrūkę nuo realybės. Jie suvokia, kad blogų dalykų nutinka tiek pesimistams, tiek optimistams. Tačiau pozityvistai linkę neprarasti vilties ir sutelkti dėmesį į galimybių paiešką bet kokioje situacijoje."


Autorė


Iš anglų kalbos vertė Elmė Sabonytė

Knygų komplektas "KOMPLEKTAS. Kodėl myliu draugus + Kodėl myliu save + Kodėl myliu savo šeimą + Kodėl man patinka miego metas"

Parašykite atsiliepimą apie prekę!

Būtina įvertinti prekę

Dažniausiai perkama kartu