0

Krikščionybės kilmės paslaptys

4.5
(4 įvertinimai)
6,99 €
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Turime sandėlyje
2020-07-28 Arturas

Nuostabi Knyga, apipasakontanti tikrą Jėzaus iš Nazareto mokyma,
jo žinia visam pasauliui apie Dangaus Karalyste.

Informacija

Krikščionybės kilmės paslaptys

  • Leidėjas: Print-on-Demand
  • Formatas: 15x22, minkšti viršeliai
  • Puslapių skaičius: 94
  • ISBN ar kodas: 9783000600173

2020-08-31 6.99 InStock
Į krepšelį
Aprašymas

Knyga "Krikščionybės kilmės paslaptys" aptaria ankstyvosios krikščionybės formavimosi periodą tarp 29. ir 393. m. e. metų.


Krikščionys mano, jog Jono krikštas apie 29. m. e. metus padėjo pamatą krikščionybei, nors taip tikrai nėra. Tuo metu, kai Jonas krikštijo prie Jordano, nebuvo jokios krikščionybės. O pats Jėzus iš Nazareto niekur, niekada krikščionybės neskelbė ir niekada nesivadino Kristumi ar krikščioniu.


Krikščionybės pagrindus suformavo Saulius, vėliau pasivadinęs Pauliumi. Pakankamai gerai žinoma Pauliaus gyvenimo chronologija ir gana tikslus Pauliaus laiškų datavimas yra rimtas pagrindas atidžiai pastudijuoti Pauliaus laiškus ir Apaštalų darbų knygą. Taip galima atstatyti įvykius, kurie vedė į krikščionybės atsiradimą.


Deja, lieka vien apgailestauti, kad formuojantis krikščionybei daugelis pirminių šaltinių, kurie galėtų mums suteikti daugiau žinių ir apie Jėzaus mokymą, augančios bažnyčios buvo sunaikinti. Pasekmėje, tiriant krikščionybės kilmės klausimus, be keleto kitų dar išlikusių istorinių šaltinių, esame ypatingai pririšti prie Naujojo Testamento, kaip prie išlikusio istorinio šaltinio. Naujojo Testamento duomenis sujungus su kitais istoriniais šaltiniais, atsiskleidžia labai aiškus vaizdas, kaip atsirado krikščionybė.


Be to, kad išvengti bereikalingų ginčų dėl šaltinių tinkamumo, šioje knygoje vertinami ir komentuojami vien krikščionių kanonizuoti ir kiti oficialiai pripažinti raštai. Tų šaltinių pilnai pakanka atstatant krikščionybės kilmės chronologiją.

Knyga „Krikščionybės kilmės paslaptys“ aptaria periodą tarp 29. ir 393. m. e. metų, kai formavosi ankstyvoji krikščionybė. Ši knyga bus įdomi ne vien teologams ar kunigams, bet ir istorikams, studentams, religijos mokytojams bei mokiniams – visiems, kas tik domisi istorija ar krikščionybės kilme.

2020-07-28

Nuostabi Knyga, apipasakontanti tikrą Jėzaus iš Nazareto mokyma,
jo žinia visam pasauliui apie Dangaus Karalyste.

2020-05-05

Nors tema įdomi, tačiau pati knyga parašyta sunkiu stiliumi, vertimas padarytas irgi aplaidžiai - daug elementarių gramatinių klaidų.

2018-08-03

Šią knyga tikrai verta perskaityti visiems religijos mokytojams.
Čia pristatomi svarbiausius krikščionybės formavimosi epizodai
aptariami iki mėnesio tikslumu. Savo unikalumu knyga tikrai
atsakys į jus dominančius krikščionybės kilmės klausimus ir tikrai
padės rasti pagrįstą asmeninį požiūrį, kiekvienam skaitytojui!

2018-07-20

Šitą knyga verta perskaityti visiems religijos mokytojams, kad pamokų metu ne apsijuokti, jei mokiniai perskaitys ją anksčiau už mokytoją.

Parašykite atsiliepimą apie prekę!

Būtina įvertinti prekę

Dažniausiai perkama kartu