0

Kur auga lotosai

  • Nuolaida knygai -63%
5.0
(1 įvertinimai)
Internetu: 4,49 €
Knygyne: 11,99 €*
Sutaupote: 7.50 € (63%)
  • Pristatymo trukmė: 2 darbo dienos
Turime sandėlyje
2017-09-27 Inga

Patiko

Informacija

Kur auga lotosai

  • Leidėjas: Tyto alba
  • Išleidimo metai: 2016
  • Formatas: 14x20, kieti viršeliai
  • Puslapių skaičius: 149
  • ISBN ar kodas: 9786094661419

4.49 In stock
Į krepšelį
Aprašymas

Thich Nhat Hanh (Tik Niat Hanas) šiandien yra vienas žinomiausių dzenbudizmo mokytojų pasaulyje. Į perkamiausiųjų sąrašus pateko jo knygos "Laimė" (Happiness) ir "Ramybė su kiekvienu žingsniu" (Peace is Every Step). Jis gyvena pietvakarių Prancūzijoje, Slyvų kaimelyje, ten sodininkauja, rašo ir moko kitus meno gyventi sąmoningai.


Visi norime būti laimingi. Nesuskaičiuotume knygų ir mokytojų, kurių tikslas yra padėti žmonėms būti laimingesniems. Tačiau vis tiek visi kenčiame.

Knygoje „Kur auga lotosai“ Thich Nhat Hanhas pasiūlo būdų permainyti kančią į tikrą džiaugsmą ir suteikia tam reikiamo įkvėpimo. Jis dalijasi patirtimi: kaip kasdieniame gyvenime, atlikdami dvasinę praktiką – liovęsi bėgti, kvėpuodami sąmoningai ir gerai susitelkdami, – galime kurti sąmoningumo energiją. Turėdami šios energijos, galime priimti emocinį ir kūno skausmą ir jį numalšinti, o tai tuojau pat suteikia palengvėjimo, laisvės ir giedros.

Knygoje supažindinama su būdais, kaip neprarasti sąlyčio su kančia ir jai nepasiduoti. „Mokėdami pasirūpinti savo kančia, – sako Thich Nhat Hanhas, – kankinamės mažiau, daug mažiau.“ Thich Nhat Hanhas su jam būdingu aiškumu ir humoru padeda suvokti savyje ir aplink save esant stebuklus, kuriuos laikome savaime suprantamais, ir moko būti iš tikrųjų laimingiems.


Iš anglų kalbos vertė Vytautas Grenda

2017-09-27 Inga

Patiko

Parašykite atsiliepimą apie prekę!

Būtina įvertinti prekę

Dažniausiai perkama kartu