0

Kūrėjo kelias. Praktinės kūrybingumo pamokos

Šiuo metu neparduodama
Bet jus tikrai sudomins kuri nors knygą iš pasiūlymo ATPIGO! ar POPULIARIAUSIŲ KNYGŲ!
Informacija

Kūrėjo kelias. Praktinės kūrybingumo pamokos

  • Leidėjas: Alma littera
  • Išleidimo metai: 2014
  • Formatas: 17x21, minkšti viršeliai
  • Puslapių skaičius: 256
  • ISBN ar kodas: 9786090114131

Šiuo metu neparduodama

Aprašymas
"Kūrėjo kelias. Praktinės kūrybingumo pamokos" - tai knyga, kuri įkvėps jus kurti.


„Knyga gvildena jautrią ir subtilią temą. Skaitantiesiems ji neabejotinai padės atrasti savojo kūrybingumo versmę.“


Martinas Scorsese, kino režisierius


Ši knyga, pirmą kartą JAV išleista dar 1992 m., iki šiol laikoma vienu iš šimto pačių geriausių saviugdos vadovų. Technologijų pažangos, automatikos ir niveliacijos amžiuje "Kūrėjo kelias" sušvyti naujai. Knyga padeda suvokti, kad kūryba – ne tik aukštesniųjų jėgų mums duotos galios, bet ir kasdienės pratybos, tam tikras susitarimas su savo vidiniu „aš“.


Knyga "Kūrėjo kelias. Praktinės kūrybingumo pamokos" naudinga pradedantiems ir jau aktyviai kuriantiems žmonėms, vizionieriams ir menininkams, dėstytojams ir pedagogams. Ji ne tik įkvepia ir skatina kūrybinę saviraišką, kuri yra kiekvienos asmenybės vidinė ašis, didžiulis visaverčio gyvenimo impulsas, bet ir siūlo konkrečius, išbandytus metodus. Per dvylika turiningų savaičių, skirdami laiko sau, užsirašydami ir apmąstydami svarbiausias mintis, palengva atgaivinsite kūrybingumą ir išsivaduosite iš įvairių vidinių kliūčių. Klaidingus įsitikinimus, baimę, kompleksus, pavydą, kaltę ir kitus neigiamus jausmus ilgainiui pakeis pasitikėjimas savimi ir produktyvumas.


Knyga "Kūrėjo kelias. Praktinės kūrybingumo pamokos" skiriama ne tik tiems, kas domisi įvairiais kūrybingumą skatinančiais metodais, bet ir visiems, norintiems pasisemti įkvėpimo, atrasti naujų idėjų ir tobulėti kasdien.


Knygos autorė, scenaristė, dokumentinių ir meninių filmų režisierė, kūrybingumo dirbtuvių vadovė ir dėstytoja Julia Cameron kuria daugiau nei trisdešimt metų ir yra pelniusi begalę įvairių apdovanojimų.


Iš anglų kalbos vertė Rita Karklytė

Parašykite atsiliepimą apie prekę!

Būtina įvertinti prekę

Dažniausiai perkama kartu