0

Nemokamas pristatymas į paštomatus Lietuvoje nuo 15 €

Pirkėjų atsiliepimai

Langas tarp pasaulių

5.0
(1 įvertinimai) Įvertinkite
Šiuo metu neparduodama

Įrašykite savo el. paštą ir informuosime, kai prekę turėsime


Apsilankykite!
Populiariausios knygos
Naujos knygos
Knygų išpardavimas
2020-08-09

Gera knyga, daug informacijos ir lengvai skaitosi, patiko užduotys.


Šiuo metu neparduodama

2021-10-31 8.49 SoldOut

Knygos "Langas tarp pasaulių" aprašymas

Skaitydami šią knygą "Langas tarp pasaulių", pasikeisite. Kiekvienas žodis, jame sutelkta informacija ir ją lydinti energija persmelks jūsų sąmonę. Praplėsite akiratį, įgysite žinių apie tai, kokie galingi galite būti, į pagalbą pasikvietę čia aprašomas kosmoso energijas. Perprasite iš seniausių laikų perduodamas žinias, patirsite, kaip vyksta stebuklingi išgijimai ir kokia yra kitų didžiųjų Visatos paslapčių prigimtis.

Kosmoenergetika – tai dvasinio, psichinio ir fizinio tobulėjimo metodų, technikų ir energijų visuma. Tai įrankis, padedantis atskleisti žmoguje slypinčius talentus ir gebėjimus, juos sustiprinti ir išreikšti. Nors apie kosmoenergetiką pradėta kalbėti tik prieš kelis dešimtmečius, tai labai senas mokslas, jungiantis stipriausias dvasinio tobulėjimo ir žmogaus gebėjimų vystymo sistemas bei technikas, pristatomas senuosiuose šventraščiuose, įvairių religijų bendruomenių ir krypčių mokymuose.

Knygos "Langas tarp pasaulių" autorė Eglė Gleščinskienė – alternatyvios medicinos atstovė, hilerė, komunikacijos su angelais, aukštesnėmis esybėmis ir kitų lygmenų sąmone specialistė, psichoinformaciologė, savo kelyje patyrusi stebėtinų dalykų ir įgijusi nepaprastų žinių.

"Ar patikėtumėte, kad šalia mūsų yra iki šiol nepažintų, stebėtinai galingų, žmogaus Kūną ir Sielą gydančių energijų? Pažinę šį unikalų stebuklą, pažinsite ir tai, kokie laimingi galite būti."
Eglė Gleščinskienė

  • Autorius: Eglė Gleščinskienė
  • Leidėjas: Alma littera
  • Išleidimo metai: 2017
  • Knygos puslapių skaičius: 224
  • Formatas: 13x20, minkšti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9786090129180

2020-08-09

Gera knyga, daug informacijos ir lengvai skaitosi, patiko užduotys.

Parašykite atsiliepimą apie "Langas tarp pasaulių"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Ezoterinės ir astrologijos knygos

Eglė Gleščinskienė parengė įdomią ir tikrai naudingą knygą "Langas tarp pasaulių", kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos "Langas tarp pasaulių" aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos "Langas tarp pasaulių" už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą "Langas tarp pasaulių"? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Eglė Gleščinskienė tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažnai su "Langas tarp pasaulių" perkama kartu