0

Ledinukų rūmai

  • Nuolaida knygai -61%
Internetu: 5,49 €
Knygyne: 13,99 €*
Sutaupote: 8.50 € (61%)
  • Pristatymo trukmė: 2 darbo dienos
Turime sandėlyje
Informacija

Ledinukų rūmai

  • Leidėjas: Tyto alba
  • Išleidimo metai: 2016
  • Formatas: 15x21, kieti viršeliai
  • Puslapių skaičius: 472
  • ISBN ar kodas: 9786094661402

5.49 In stock
Į krepšelį
Aprašymas
"...šis romanas kviečia į nuostabią kelionę, kupiną komizmo, aistros, paslapčių ir žvilgsnių į Turkijos praeitį."

The Independent


Elif Shafak (Elif Šafak, g. 1971) – žymiausia ir populiariausia jaunesniosios kartos turkų rašytoja, dvylikos knygų autorė, gyvenanti Stambule ir Londone. Jos proza pakerėjo daugybę skaitytojų visame pasaulyje, jos kūriniai išversti į daugiau nei dvidešimt kalbų.

Lietuvių kalba jau išleistos dvi jos knygos – „Stambulo pavainikė“ ir „Keturiasdešimt meilės taisyklių“.


Romanas „Ledinukų rūmai“ – meilės prisipažinimas Stambului, pasakojimas apie namą, kuris yra ir viso miesto metafora: matęs klestėjimo laikus, kadaise buvęs prabangus, o dabar – apšiuręs, tačiau kupinas istorijų ir gyvybės. Čia Stambulo praeitis susipina su „Ledinukų rūmų“ gyventojų istorijomis, čia miestas iškyla kaip mistikos, tikėjimo ir naujovių katilas.


Buvusių kapinių vietoje stovintis namas Stambulo centre, kurį rusų generolas kadaise pastatė savo žmonai, dabar glaudžia dešimt nepaprastai skirtingų šeimų. Dvyniai kirpėjai, profesorius, namų šeimininkė, spoksanti muilo operas, nevykėlis studentas, lengvai kvaištelėjusi Madam Tetulė, senelis, šiurpinantis du savo anūkus baisiomis istorijomis, bevardis pasakotojas ir jo meilužė – visų jų likimai susiraizgę po Ledinukų namų stogu tarsi „Tūkstančio ir vienos nakties“ pasakos. Komizmas ir tragedijos, praeitis, dabartis, ateitis – viskas šiame romane supinta į vieną spalvomis žaižaruojantį pasakojimą; namo gyventojų istorijos, juokingos, keistos, pamokančios ir jaudinančios – jos neįtikėtinos ir drauge realios. Tikros kaip ir... keistos namo gyventojų šiukšlių vagystės. Ir namą vis gausiau užplūstantys tarakonai. Ir kitos namo paslaptys. Ir visa tai keisčiausiu būdu virsta sielų kelione į tiesą, kaip įmanoma tik Elif Shafak knygose.


Iš anglų kalbos vertė Gediminas Pulokas

Parašykite atsiliepimą apie prekę!

Būtina įvertinti prekę

Dažniausiai perkama kartu