0
Nemokamas pristatymas į paštomatus Lietuvoje nuo 15 €

Lietumi prieš saulę

Šiuo metu neparduodama

Įrašykite savo el. paštą ir informuosime, kai prekę turėsime


Apsilankykite!
DIDYSIS KNYGŲ IŠPARDAVIMAS
REKOMENDUOJAMOS NAUJOS KNYGOS

Lietumi prieš saulę


Šiuo metu neparduodama

Knygos "Lietumi prieš saulę" aprašymas
Pirmoji Dalios Staponkutės, jau antrą dešimtmetį gyvenančios Kipre, esė rinktinė. Lietuvių skaitytojams ji pažįstama iš publikacijų kultūrinėje spaudoje - "Šiaurės Atėnuose", "Bernardinuose" ir kt. Rinktinę sudarė pati autorė iš 2002 - 2006 metais parašytų esė. Pasak Sigito Parulskio, "gyvendama svetur, autorė yra įgijusi labai įdomios, originalios patities ir antropologine, ir filosofine, arba metafizine, prasme. Tokia patirtis jos kuriamus tekstus visų pirma išskiria iš kitų panašių tekstų. Be to, jos eseistikoje opios tėvynės, namų, tapatybės, kalbos problemos... Ji bene pirmoji taip aktualiai, filosofiškai apibendrindama prašneko apie lietuvius naujuosius emigrantus ir problemas, su kuriomis jie susiduria. Man šis balsas įdomus. Manyčiau, jis turėtų būti svarbus ir apskritai lietuviškai savimonei."

  • Autorius: Dalia Staponkutė
  • Leidėjas: Apostrofa
  • Išleidimo metai: 2007
  • Knygos puslapių skaičius: 200
  • Formatas: 13x20, minkšti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9789955605348

Parašykite atsiliepimą apie "Lietumi prieš saulę"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo įsigyti internetu knygą Lietumi prieš saulę, kurią skaitytojams dovanoja Dalia Staponkutė. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti ar Dalia Staponkutė su knyga Lietumi prieš saulę jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga Lietumi prieš saulę patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Dalia Staponkutė. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą Lietumi prieš saulę palikti ir jūs.

 


Dažnai su "Lietumi prieš saulę" perkama kartu