BLITZ! ⚡ BLITZ! ⚡ BLITZ! ⚡ Ypatingos knygų kainos RIBOTĄ LAIKĄ! Naršykite čia >>>

0

NEMOKAMAS PRISTATYMAS Į PAŠTOMATUS NUO 15 €

Pirkėjų atsiliepimai

Lietuvių kalbos žodynas, I-XX tomai (1941-2002). Elektroninis leidimas (USB)

  • Nemokamas knygos pristatymas
NEMOKAMAS PRISTATYMAS
Lietuvoje
Šiuo metu neparduodama

Įrašykite savo el. paštą ir informuosime, kai prekę turėsime


Apsilankykite!
Populiariausios knygos
Naujos knygos
Knygų išpardavimas

Šiuo metu neparduodama

2022-09-30 59.37 SoldOut

Knygos "Lietuvių kalbos žodynas, I-XX tomai (1941-2002). Elektroninis leidimas (USB)" aprašymas

"Lietuvių kalbos žodynas" - didžiausias XX a. lietuvių kalbotyros veikalas. Jame pateikiama lietuvių kalbos dabartinių ir senųjų raštų bei tarmių leksika. Dvidešimt žodyno tomų buvo išleisti 1941-2002 m. Šis mokslinis "Lietuvių kalbos žodynas" reikšmingas ne tik kalbotyrai ir lyginamajam indoeuropiečių kalbų mokslui, bet ir visiems, kas domisi lietuvių kalba, tautos kultūra ir istorija.


Dėžutėje:

- atmintukas (USB) su "Lietuvių kalbos žodynu" ir jo žinynu

- įdiegimo instrukcijaPrograma veikia Windows XP SP3, Mac OS X 10.6 Snow Leopard, Linux ir naujesnėse operacinėse sistemose. Kad programa veiktų Mac OS X operacinėje sistemoje, būtinas 64 bitų procesorius.Parašykite atsiliepimą apie "Lietuvių kalbos žodynas, I-XX tomai (1941-2002). Elektroninis leidimas (USB)"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo skaitytojams įsigyti internetu knygą "Lietuvių kalbos žodynas, I-XX tomai (1941-2002). Elektroninis leidimas (USB)", . Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti, ar su knyga "Lietuvių kalbos žodynas, I-XX tomai (1941-2002). Elektroninis leidimas (USB)" jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga "Lietuvių kalbos žodynas, I-XX tomai (1941-2002). Elektroninis leidimas (USB)" patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė . Nepamirškite atsiliepimo apie knygą "Lietuvių kalbos žodynas, I-XX tomai (1941-2002). Elektroninis leidimas (USB)" palikti ir jūs.

 


Dažnai su "Lietuvių kalbos žodynas, I-XX tomai (1941-2002). Elektroninis leidimas (USB)" perkama kartu