0

Lietuvos ir Baltarusijos istorijos politika

  • Nuolaida knygai -53%
Internetu: 10,99 €
Knygyne: 22,99 €*
Sutaupote: 12.00 € (53%)
  • Pristatymo trukmė: 2 darbo dienos
Turime sandėlyje
Informacija

Lietuvos ir Baltarusijos istorijos politika

  • Leidėjas: Vilniaus universiteto leidykla
  • Išleidimo metai: 2017
  • Puslapių skaičius: 258
  • ISBN ar kodas: 9786094597411

10.99 In stock
Į krepšelį
Aprašymas

Straipsnių rinktinėje "Lietuvos ir Baltarusijos istorijos politika" Lietuvos ir Baltarusijos politologai nagrinėja Baltarusijos ir Lietuvos vykdomą istorijos politiką.


Baltarusijos istorijos politika aptariama pristatant pastarųjų kelių dešimtmečių Baltarusijos istorijos politikos raidą, politinių veiksnių įtaką, reikšmingiausius Baltarusijos istorinius naratyvus, Baltarusijoje vyraujančias praeities istorinės interpretacijos versijas ir LDK istorinio naratyvo vaidmenį.

Nagrinėjant Lietuvos istorijos politiką aiškinamasi, kokį Lietuvos praeities vaizdinį formuoja Lietuvos valstybė, kokiais principais yra paremta jos istorijos politika, ką reiškia LDK istorijos sugrįžimas į politinių diskusijų areną, kaip skirtingos istorinės pažiūros formuoja skirtingas lietuvybės idėjas ir grindžia skirtingą geopolitinę savivoką bei kokią vietą Lietuvos atminimo kultūroje užima Baltarusija.


Straipsnių rinktinėje "Lietuvos ir Baltarusijos istorijos politika" išryškinami dominuojantys istoriniai naratyvai bei juos struktūrinantys interesai, aiškinamasi, kokį geopolitinį ir geokultūrinį tapatumą šie naratyvai įtvirtina, bei vertinami Lietuvos ir Baltarusijos tarpusavio santykiams kylantys iššūkiai.

Parašykite atsiliepimą apie prekę!

Būtina įvertinti prekę

Dažniausiai perkama kartu