0

Lietuvos strateginio išlikimo gairės. Kaip valstybės išlikimą paversti iškilimu

12,69 €
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje
Informacija

Lietuvos strateginio išlikimo gairės. Kaip valstybės išlikimą paversti iškilimu

  • Leidėjas: Vilniaus universiteto leidykla
  • Išleidimo metai: 2018
  • Formatas: 17x24, kieti viršeliai
  • Knygos puslapių skaičius: 228
  • ISBN ar kodas: 9786094599040

2020-11-30 12.69 InStock
Į krepšelį
Knygos "Lietuvos strateginio išlikimo gairės. Kaip valstybės išlikimą paversti iškilimu" aprašymas

Monografijoje "Lietuvos strateginio išlikimo gairės. Kaip valstybės išlikimą paversti iškilimu" yra tiriami Lietuvos valstybės ir visuomenės iškilimo ir išlikimo raidos scenarijai. Teigiama, kad „stipri ir laiminga“ Lietuva galėtų būti kokybiškai naujas tikslas, kuris leistų atsisakyti įvairių vijimosi strategijų ir padėtų pasiekti strateginį proveržį, kuriam suprojektuoti ir įgyvendinti yra būtina nauja žinių ir žinojimo rūšis – nedokumentuotos žinios. Siekiant sukurti stiprią ir laimingą valstybę taip pat reikalingas savo tapatumo suvokimas, vidinis susitelkimas, stiprios ir pasitikėjimą keliančios valdymo institucijos, aktyviai veikianti kūrybinė visuomenės klasė ir kryptingos vietinių strategijų pastangos.

Edmundas Smilga – Vilniaus universiteto Ekonomikos fakulteto profesorius, habilituotas socialinių mokslų daktaras, daigiau nei 140 mokslinių publikacijų autorius. Jo specializacija – strateginio valdymo koncepcijų analizę ir taikymas, verslo, mokslo ir technologijų plėtros organizacijų konkurencinių pranašumų tyrimas.
Antanas Laurinavičius – Vilniaus universiteto Ekonomikos fakulteto docentas, socialinių mokslų daktaras, daugiau nei 20 mokslinių publikacijų autorius. Domisi kredito valdymo, rizikos kapitalo, įmonių finansų bei strateginio valdymo tematika.
Algimantas Laurinavičius – Vilniaus universiteto Ekonomikos fakulteto docentas, socialinių mokslų daktaras, daugiau nei 20 mokslinių publikacijų autorius. Domisi socialinės nelygybės, turtu grįstos politikos, finansinių ir nekilnojamojo turto investicijų bei strateginio valdymo problemomis.

Parašykite atsiliepimą apie "Lietuvos strateginio išlikimo gairės. Kaip valstybės išlikimą paversti iškilimu"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Visuomenė

Edmundas Smilga, Algimantas Laurinavičius, Antanas Laurinavičius parengė įdomią ir tikrai naudingą knygą Lietuvos strateginio išlikimo gairės. Kaip valstybės išlikimą paversti iškilimu, kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos Lietuvos strateginio išlikimo gairės. Kaip valstybės išlikimą paversti iškilimu aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos Lietuvos strateginio išlikimo gairės. Kaip valstybės išlikimą paversti iškilimu už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą Lietuvos strateginio išlikimo gairės. Kaip valstybės išlikimą paversti iškilimu? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Edmundas Smilga, Algimantas Laurinavičius, Antanas Laurinavičius tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažniausiai su "Lietuvos strateginio išlikimo gairės. Kaip valstybės išlikimą paversti iškilimu" perkama kartu