0

Limbų priesaika

2.0
(2 įvertinimai)
Šiuo metu neparduodama

Apsilankykite!
DIDYSIS KNYGŲ IŠPARDAVIMAS
Daugybė knygų 30-80% pigiau
2013-02-13 bijantis

Geras, stiprus trileris, kaip ir visos Grange knygos. Ne silpnų nervų žiūrovams...

Informacija

Limbų priesaika

  • Leidėjas: Baltos lankos
  • Išleidimo metai: 2011
  • Formatas: 15x21, kieti viršeliai
  • Puslapių skaičius: 716
  • ISBN ar kodas: 9789955234784

Šiuo metu neparduodama

Aprašymas
Kriminalinės brigados majoras Matas Diurėjus priblokštas: geriausias jo draugas Lukas Subeira guli reanimacijos skyriuje ištiktas komos. Jo kūnas buvo ištrauktas iš upės be smurto žymių. Kas tai, savižudybė ar nelaimingas atsitikimas?


Mato atmintyje iškyla metai, praleisti su Luku katalikiškame koleže, ir vienas keisčiausių draugo bruožų – jo aistra velniui... Lukas svajojo tapti kunigu, bet pasirinko policininko karjerą, verždamasis kautis su velniu jo stichijoje... Luko namuose Matas aptinka daugybę segtuvų su „velnio darbų“ nuotraukomis: Čečėnija, Alžyras, Jeruzalė, Ruanda, Aušvicas... Kodėl Lukas rinko tokias baisybes?


Matas mėgina išsiaiškinti, kas nutiko jo draugui. Kokias bylas Lukas tyrė? Eidamas jo pėdsakais, Matas susiduria su rafinuota laikrodininkės Silvi Simoni egzekucija. Nukankintos moters kūnas rastas buvusio vienuolyno parke. Be to, prieš daugelį metų šulinyje buvo nuskandinta Silvi aštuonmetė duktė Manona... Kaip šios žmogžudystės susijusios su Luku ir... su velniu?


Kaip ir kituose Lietuvoje jau spėusiuose išgarsėti trileriuose, šiame pasakojime Jeanas-Christophe’as Grangé (Žanas Kristofas Granžė, gim. 1961) prikausto skaitytojo dėmesį žiauriomis, mistinėmis intrigomis, daugybe išradingai supintų veiksmo linijų, vedančių prie netikėtos, nenuspėjamos atomazgos.


Vertė Virginijus Baranauskas
2013-02-13

Geras, stiprus trileris, kaip ir visos Grange knygos. Ne silpnų nervų žiūrovams...

2012-02-08

Pati bjauriausia knyga, kokia tik yra sukurta. Apie 80 proc knygos apie lavonu puvima ir apie tai, kaip muses ir kirmeles po lavonus ropineja.Jokiu velniu knygoj nera, vien psichiniai ligoniai, kurie zudo visus is eiles kaip ir visi maniakai. Tiesiog perverciau, skaityt neimanoma, slykstu.Knyga kaip betoninis blokas -700 psl, net rankose neimanoma nulaikyt, jau geriau leidejai du tomus darytu. Niekam sios knygos nerekomeduoju.

Parašykite atsiliepimą apie prekę!

Būtina įvertinti prekę

Dažniausiai perkama kartu