0

Mažieji laisvūnai: viena Plokščiojo pasaulio istorijų

5.0
(4 įvertinimai)
Šiuo metu neparduodama
Bet jus tikrai sudomins kuri nors knygą iš pasiūlymo ATPIGO! ar POPULIARIAUSIŲ KNYGŲ!
2010-02-06 Marius

Nuostabi knyga perskaičiau visa angliškai liuks rašytojas siūlyčiau perskaityti kitas jo knygas

Informacija

Mažieji laisvūnai: viena Plokščiojo pasaulio istorijų

  • Leidėjas: Garnelis
  • Išleidimo metai: 2007
  • Formatas: 15x21, kieti viršeliai
  • Puslapių skaičius: 280
  • ISBN ar kodas: 9789955428879

Šiuo metu neparduodama

Aprašymas
"Devynerių Marlinei dingo broliukas, beveik neabejojama, jog šis įvykis susijęs su burtais. Netikėtai pasirodę žalioji pabaisa ir raitelis be galvos tėra baisi visos šios istorijos pradžia. Norėdama susigrąžinti broliuką, Marlinė privalės patekti į stebuklingą burtų pasaulį, iš kurio dar niekas nėra grįžęs. Tai šalis, kurioje išsipildo baisūs sapnai, kur girdėti visi baisiausi balsai iš po lovos, kur nesenstama ir neaugama, kur pasakos virsta tikrove. Tai fėjų ir elfų karalienės valdos; šioje šalyje visada žiema, ją saugo šunys ugnies akimis ir skustuvų dantimis.
Tačiau mergaitė ne viena. Į pagalbą jai skuba mažieji laisvūnai – mušeikos, keikūnai, vagišiai, mažyčiai raudonplaukiai žmogeliukai, išvaryti iš Fėjų šalies už chuliganišką elgesį ir girtuokliavimą...
„Mažieji laisvūnai“ – nepaprastai talentingai parašyta pasaulinę šlovę pelniusio anglų kūrėjo Terio Pračeto knyga, kupina sąmojaus, išradingų nuotykių, įspūdingų vaizdų ir spalvingų, nepamirštamų personažų. Kaip ir daugelio kitų vaikams ir suaugusiesiems sukurtų T. Pračeto kūrinių, šios knygos veiksmas vyksta įspūdingame paties autoriaus sugalvotame Plokščiajame pasaulyje. Skiriama vaikams, tačiau knyga tikrai sužavės įvairaus amžiaus skaitytojus.
Teris Pračetas (g. 1948) – labai populiarus anglų rašytojas, romanų, humoristinių literatūrinių pasakų, apsakymų, maginės fantastikos (fantasy) parodijų kūrėjas. Statistikos duomenimis, T. Pračetas – vienas perkamiausių šiuo metu gyvenančių pasaulio rašytojų, bendras įvairiomis kalbomis jo išleistų knygų tiražas sudaro apie 50 milijonų egzempliorių. Būdamas 23 metų, rašytojas išgarsėjo vaikams skirtu romanu „Kilimo žmonės“, tačiau tikrosios šlovės sulaukė išleidęs seriją humoristinių romanų apie įsivaizduojamą Plokščiąjį pasaulį (angl. Discwor
2010-02-06 Marius

Nuostabi knyga perskaičiau visa angliškai liuks rašytojas siūlyčiau perskaityti kitas jo knygas

2008-02-06 Vaida

Nuostabi knyga... \"Šimts konkolų\" ;D Labai faina, linksma ir nuotaiginga, tikrai siūlau visiems perskaityti.. Labai faina :)

2008-01-26 elena

smagu .Nevisa dar perskaiciau.

2007-08-14 Monika

Puikus aprasymas

Parašykite atsiliepimą apie prekę!

Būtina įvertinti prekę

Dažniausiai perkama kartu