0

Nemokamas pristatymas į paštomatus Lietuvoje nuo 15 €

Pirkėjų atsiliepimai

Mažosios Lietuvos panemuniais ir pamariais, I knyga

Kaina internetu: 7,99 €
Kaina knygyne: 9,99 €*
Sutaupote: 2.00 € (21%)
  • Pristatysime: per 2-26 val.*
Knygą turime sandėlyje
2021-11-30 7.99 InStock
Į krepšelį

Knygos "Mažosios Lietuvos panemuniais ir pamariais, I knyga" aprašymas

Knygoje "Mažosios Lietuvos panemuniais ir pamariais. I knyga" siekiama trumpai apibūdinti senųjų gyvenviečių prie Nemuno žemupio istorijos bruožus. Knyga iliustruojama autoriaus 1990-2000 m. darytomis ir kitų fotonuotraukomis. Paupio gyvenvietės pradėtos apibūdinti nuo buvusios valstybės sienos tarp gretimų valstybių (Vokiečių ordino valstybės, vėliau Prūsijos hercogystės, Prūsijos karalystės, Vokietijos imperijos iš vienos pusės, LDK, Abiejų Tautų Respublikos, Rusijos imperijos iš kitos pusės), toliau aprašomos žemyn upe buvusios senosios gyvenvietės abiejuose Nemuno krantuose. Iš pradžių aprašoma buvusi pasienio gyvenvietė Smalininkai (Schmalleningken), knygą baigia Ragainės (Ragnit) miesto apibūdinimas. Čia aprašytos gyvenvietės Nemuno dešiniajame krante dabar priklauso Lietuvos Respublikos Jurbarko rajonui ir Pagėgių savivaldybei, kairiajame krante - dabar Rusijos valdomam Karaliaučiaus kraštui (Kaliningrado sričiai).

Knyga "Mažosios Lietuvos panemuniais ir pamariais. I knyga" yra pirmas žingsnis, supažindinant Lietuvos ir kitų kraštų skaitytojus su turtinga ir tragiška Mažosios Lietuvos ir jos atskirų vietovių istorija.


  • Autorius: Martynas Purvinas
  • Leidėjas: Vorutos fondas
  • Išleidimo metai: 2015
  • Knygos puslapių skaičius: 344
  • Formatas: 18x25, kieti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9786098102079

Parašykite atsiliepimą apie "Mažosios Lietuvos panemuniais ir pamariais, I knyga"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo įsigyti internetu knygą "Mažosios Lietuvos panemuniais ir pamariais, I knyga", kurią skaitytojams dovanoja Martynas Purvinas. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti ar Martynas Purvinas su knyga "Mažosios Lietuvos panemuniais ir pamariais, I knyga" jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga "Mažosios Lietuvos panemuniais ir pamariais, I knyga" patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Martynas Purvinas. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą "Mažosios Lietuvos panemuniais ir pamariais, I knyga" palikti ir jūs.

 


Dažnai su "Mažosios Lietuvos panemuniais ir pamariais, I knyga" perkama kartu