0

Nemokamas pristatymas į paštomatus Lietuvoje nuo 15 €

Pirkėjų atsiliepimai

Naujasis simbolių žodynas

Šiuo metu neparduodama

Įrašykite savo el. paštą ir informuosime, kai prekę turėsime


Apsilankykite!
Populiariausios knygos
Naujos knygos
Knygų išpardavimas

Šiuo metu neparduodama

2021-09-30 12.45 SoldOut

Knygos "Naujasis simbolių žodynas" aprašymas

Žmogaus gyvenime aibės simbolių - tai sutuoktuvių žiedas, raudona rožė, paukštis, juoda katė, žvakė ir pan. Daugelį metų simbolius tyrusio autoriaus knygoje išsamiai pasakojama apie simboliais virtusius daiktus, istorines, literatūrines ar legendines asmenybes. Knyga gausiai iliustruota, jos pabaigoje pateiktas literatūros sąrašas pagal temas (pvz., priešistorinė simbolika, krikščionybės simboliai, simboliški posakiai ir priežodžiai, Afrikos (juodosios) simbolika ir t.t.).

  • Autorius: Hans Biedermann
  • Leidėjas: Mintis
  • Išleidimo metai: 2002
  • Knygos puslapių skaičius: 541
  • Formatas: 18x22cm, kieti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 5-417-00834-6

Parašykite atsiliepimą apie "Naujasis simbolių žodynas"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo įsigyti internetu knygą "Naujasis simbolių žodynas", kurią skaitytojams dovanoja Hans Biedermann. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti ar Hans Biedermann su knyga "Naujasis simbolių žodynas" jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga "Naujasis simbolių žodynas" patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Hans Biedermann. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą "Naujasis simbolių žodynas" palikti ir jūs.

 


Dažnai su "Naujasis simbolių žodynas" perkama kartu