0

Nestandartinis vaikas, arba Kaip auklėti tėvus

Šiuo metu neparduodama
Informacija

Nestandartinis vaikas, arba Kaip auklėti tėvus

  • Leidėjas: Alma littera
  • Išleidimo metai: 2013
  • Formatas: 13x20, kieti viršeliai
  • Puslapių skaičius: 464
  • ISBN ar kodas: 9786090109960

Šiuo metu neparduodama


Tačiau jus tikrai sudomins
KNYGŲ IŠPARDAVIMAS
arba
TOP NAUJIENA
Įveiktas nerimas: pirmiausia pabaisą paverskime gražuole!
Aprašymas
Knyga "Nestandartinis vaikas, arba Kaip auklėti tėvus" - tai garsaus rusų psichologo, psichoterapeuto, rašytojo, poeto, 6 vaikų tėčio itin savita, žaižaruojančio humoro, netikėtų įžvalgų kupina knyga apie tėvų ir vaikų bendravimo meną, apie vaikus, nepanašius į kitus, apie mokymosi sunkumus, paauglių problemas, narkotikų grėsmę, pirmąją meilę...
Tai ne tiek pastabos iš gydytojo kėdės, kur mama ar močiutė atveda probleminį vaiką, kiek jautrus žvilgsnis į vaiko minčių erdves, širdies kerteles. Skaitydami knygą "Nestandartinis vaikas, arba Kaip auklėti tėvus" sužinosite, kaip vaikai, nepaisant auklėjimo, tampa geri, ir kaip užaugti kartu su vaiku.

Negąsdinkit mažo vaiko,
nes jo siela pabėgs į požemių sodus
ir kelio atgal neberas...

Ši praktinės psichologijos knyga "Nestandartinis vaikas, arba Kaip auklėti tėvus" gerokai peržengia žanro ribas – čia gausu tikrų istorijų, išgalvotų veikėjų komentarų, autoriaus įžvalgų, citatų ir sveiko humoro. Autoriaus kalba itin gyva, pereinanti į šnekamąjį stilių, prisodrinta žodžių žaismo, metaforų, poezijos intarpų ir filosofinės išminties.

Iš rusų k. vertė Aira Nekrašaitė

Parašykite atsiliepimą apie prekę!

Būtina įvertinti prekę

Dažniausiai perkama kartu