0

Nemokamas pristatymas į paštomatus Lietuvoje nuo 15 €

Pirkėjų atsiliepimai

Nestandartinis vaikas, arba Kaip auklėti tėvus

Šiuo metu neparduodama

Įrašykite savo el. paštą ir informuosime, kai prekę turėsime


Apsilankykite!
Populiariausios knygos
Naujos knygos
Knygų išpardavimas

Šiuo metu neparduodama

2021-09-30 10.66 SoldOut

Knygos "Nestandartinis vaikas, arba Kaip auklėti tėvus" aprašymas

Knyga "Nestandartinis vaikas, arba Kaip auklėti tėvus" - tai garsaus rusų psichologo, psichoterapeuto, rašytojo, poeto, 6 vaikų tėčio itin savita, žaižaruojančio humoro, netikėtų įžvalgų kupina knyga apie tėvų ir vaikų bendravimo meną, apie vaikus, nepanašius į kitus, apie mokymosi sunkumus, paauglių problemas, narkotikų grėsmę, pirmąją meilę...
Tai ne tiek pastabos iš gydytojo kėdės, kur mama ar močiutė atveda probleminį vaiką, kiek jautrus žvilgsnis į vaiko minčių erdves, širdies kerteles. Skaitydami knygą "Nestandartinis vaikas, arba Kaip auklėti tėvus" sužinosite, kaip vaikai, nepaisant auklėjimo, tampa geri, ir kaip užaugti kartu su vaiku.

Negąsdinkit mažo vaiko,
nes jo siela pabėgs į požemių sodus
ir kelio atgal neberas...

Ši praktinės psichologijos knyga "Nestandartinis vaikas, arba Kaip auklėti tėvus" gerokai peržengia žanro ribas – čia gausu tikrų istorijų, išgalvotų veikėjų komentarų, autoriaus įžvalgų, citatų ir sveiko humoro. Autoriaus kalba itin gyva, pereinanti į šnekamąjį stilių, prisodrinta žodžių žaismo, metaforų, poezijos intarpų ir filosofinės išminties.

Iš rusų k. vertė Aira Nekrašaitė

  • Autorius: Vladimir Levi
  • Leidėjas: Alma littera
  • Išleidimo metai: 2013
  • Knygos puslapių skaičius: 464
  • Formatas: 13x20, kieti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9786090109960

Parašykite atsiliepimą apie "Nestandartinis vaikas, arba Kaip auklėti tėvus"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo įsigyti internetu knygą "Nestandartinis vaikas, arba Kaip auklėti tėvus", kurią skaitytojams dovanoja Vladimir Levi. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti ar Vladimir Levi su knyga "Nestandartinis vaikas, arba Kaip auklėti tėvus" jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga "Nestandartinis vaikas, arba Kaip auklėti tėvus" patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Vladimir Levi. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą "Nestandartinis vaikas, arba Kaip auklėti tėvus" palikti ir jūs.

 


Dažnai su "Nestandartinis vaikas, arba Kaip auklėti tėvus" perkama kartu