Knygų su minimaliais DEFEKTAIS PAPILDYMAS Naršykite čia >>>

0

Pirkėjų atsiliepimai

Niekada nesakyk niekada

Šiuo metu neparduodama

Įrašykite savo el. paštą ir informuosime, kai prekę turėsime


Apsilankykite!
Populiariausios knygos
Naujos knygos
Knygų išpardavimas

Šiuo metu neparduodama

2022-05-31 10.4 SoldOut

Knygos "Niekada nesakyk niekada" aprašymas

Melissa Hill romanas „Niekada nesakyk niekada" prasideda intriga, kuomet septynetas koledžą baigusių draugų susitaria po penkerių metų vėl susitikti ir pažiūrėti, kaip susiklostė jų gyvenimas, ar ateitis iš tiesų buvo tokia, kokios kiekvienas jų tikėjosi.
Ir štai kuomet jie vėl susitinka, paaiškėja, kad bičiulių gyvenimas anaiptol ne toks, apie kokį jie svajojo. Kodėl Niujorke gyvenanti Robina taip tvirtai nusprendusi, kad į Dubliną ji niekada nekels kojos? Kodėl Olivija taip sielvartauja dėl pasibaigusios meilės? Kodėl Endriu liovėsi žaisti regbį, o Lėja jaučiasi be galo vieniša? Daugybė klausimų, į kuriuos dažnai tebūna vienas vienintelis atsakymas - kartais viltys ir svajonės nesipildo kaip planuota, kartais kliūtimi tampa gyvenimo tikrovė.
„Niekada nesakyk niekada" - tai istorija apie meilę, draugystę ir svajones. Tas, kurios išsipildė, ir tas, kurios taip ir liko gulėti mokykliniame suole... Šis Melissa Hill romanas - šiltas, nuoširdus ir įtraukiantis - puikiai tiks vasaros skaitiniams!


  • Autorius: Melissa Hill
  • Leidėjas: Alma littera
  • Išleidimo metai: 2011
  • Knygos puslapių skaičius: 424
  • Formatas: Kieti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9786090100431

Kiti taip pat domėjosi


Parašykite atsiliepimą apie "Niekada nesakyk niekada"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo skaitytojams įsigyti internetu knygą "Niekada nesakyk niekada", Melissa Hill. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti, ar Melissa Hill su knyga "Niekada nesakyk niekada" jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga "Niekada nesakyk niekada" patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Melissa Hill. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą "Niekada nesakyk niekada" palikti ir jūs.

 


Dažnai su "Niekada nesakyk niekada" perkama kartu