0

Norų magija

Internetu: 12,99 €
Knygyne: 14,49 €*
Sutaupote: 1.50 € (11%)
  • Pristatymo trukmė: 2 darbo dienos
Turime sandėlyje
Informacija

Norų magija

  • Leidėjas: Alma littera
  • Išleidimo metai: 2018
  • Formatas: 14x21, minkšti viršeliai
  • Puslapių skaičius: 168
  • ISBN ar kodas: 9786090135570

12.99 In stock
Į krepšelį
Aprašymas

Tinklaraštininkės Lukos de Lunos pirmoji knyga „Norų magija“ atskleidžia pačios autorės patirtį siekiant laimės ir kuriant tokį gyvenimą, kokio nori ji pati. Knygoje rasite patarimų ir pasakojimų, pagelbėsiančių išpildyti savo didžiausius ir drąsiausius norus.


Luka de Luna knygoje „Norų magija“ pasakoja, kodėl verta pradėti keisti savo gyvenimą ir kaip tai daryti. Autorė surašė svarbiausius patarimus, padėsiančius tapti savo gyvenimo šeimininkais, priimti savo kūną, sielą ir dvasią – tokius, kokius turite, be graužaties ar kaltės jausmo. Taip pat rasite svarbios informacijos apie baimes ir drąsą, apie aukos sindromą, dažnai kišantį koją siekiant savo tikslų ar bandant mokytis pamilti save.


Luka de Luna knygoje aptaria keturias moteriškąsias energijas, kurios formuoja mūsų charakterį ir lemia gyvenimo būdą. Autorė taip pat pristato norų bei svajonių formulavimo ir pildymosi dėsnius. Taigi išmoksite tinkamai suformuluoti norus, kad jie kuo greičiau išsipildytų, sužinosite, kokie norai yra netinkami ir kaip tinkamai laukti išsipildymo.


Pati knygos „Norų magija“ autorė yra patyrusi nerealias visatos galias, kurios padeda pildytis norams. Sulaukusi 40 metų ji nusprendė gyventi tik savo gyvenimą ir kurti savo realybės taisykles, nes yra verta geriausio. Luka de Luna metė darbą ir iškeliavo į egzotišką salą. Tačiau čia autorė suprato, kad svajonių išsipildymas yra kiekvieno viduje, o ne išoriniame pasaulyje.


Iki savo pokyčių pradžios knygos autorė dirbo biure ir kaip pati sako, kasryt kaip robotas eidavo į darbą. Tačiau viskas pasikeitė sužinojus apie nuotolinio darbo galimybes. Ji pati daug laiko skyrė įvairiems seminarams ir mokymams, daugybę dalykų, apie kuriuos pasakoja knygoje, pati yra išbandžiusi ir per savo patirtį papildžiusi, todėl tai autentiški, patikrinti patarimai visiems norintiems, bet nemokantiems ar bijantiems norėti.


Pasak Lukos de Lunos, kiekvienas turi nueiti savo kelią, ji tik bando įkvėpti sėkmingai ir lengvai to kelio pradžiai.


„Esu tikra – kuo daugiau laimingų žmonių bus aplink mus, tuo geriau visi jausimės. Toks energijos dėsnis: kuo aukštesnėmis vibracijomis gyvensime, tuo šviesiau bus visiems.“

Luka de Luna

Parašykite atsiliepimą apie prekę!

Būtina įvertinti prekę

Dažniausiai perkama kartu