0

Nemokamas pristatymas į paštomatus Lietuvoje nuo 15 €

Pirkėjų atsiliepimai

Nuostabus laikas. Penki "Ratilio" gyvenimo dešimtmečiai

Kaina internetu: 11,99 €
Kaina knygyne: 13,49 €*
Sutaupote: 1.50 € (12%)
  • Pristatysime: per 2-26 val.*
Knygą turime sandėlyje
2021-09-30 11.99 InStock
Į krepšelį

Knygos "Nuostabus laikas. Penki "Ratilio" gyvenimo dešimtmečiai" aprašymas

Ši knyga "Nuostabus laikas. Penki „Ratilio“ gyvenimo dešimtmečiai" – visų pirma apie Vilniaus universiteto ansamblį „Ratilio“, kuris šiemet švenčia 50 metų jubiliejų.
„Per pasakojimą apie vieną iš seniausių Lietuvoje folkloro ansamblių skleidžiasi ir viso etnokultūrinio judėjimo istorija, ir netgi pačios Lietuvos virsmas iš sovietinės į laisvą valstybę. Kaip sovietiniais laikais pavyko įkurti režimo propagandos neskleidžiantį kolektyvą? Kaip žiūrovai reagavo į pirmą kartą ant scenos atliekamas sutartines ir advento dainas? Kaip dabar gerai žinomi instrumentų meistrai išmoko gaminti senąsias kankles, kurios Lietuvoje jau buvo beveik užmirštos? Iš kokių detalių rekonstruotas archeologinis kostiumas? Kaip jautėsi ansambliečiai, sovietmečiu pirmą kartą išvykę į užsienį, ir ką atrado dabartinis „Ratilio“ jaunimas Kazachstane, lankydamas tremtinių kapus? Šios knygos skaitytojai sužinos šiuos ir dar daug dalykų“, – sako knygos sudarytojai.
Jų teigimu, buvo stengtasi knygos kalbą išlaikyti kuo autentiškesnę, artimesnę sakytinės kalbos stiliui, kad pasakojimai neprarastų gyvybės ir įtaigos.Parašykite atsiliepimą apie "Nuostabus laikas. Penki "Ratilio" gyvenimo dešimtmečiai"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Kultūros knygos

Sud. Ainė Ramonaitė, Paulius Narušis parengė įdomią ir tikrai naudingą knygą "Nuostabus laikas. Penki "Ratilio" gyvenimo dešimtmečiai", kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos "Nuostabus laikas. Penki "Ratilio" gyvenimo dešimtmečiai" aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos "Nuostabus laikas. Penki "Ratilio" gyvenimo dešimtmečiai" už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą "Nuostabus laikas. Penki "Ratilio" gyvenimo dešimtmečiai"? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Sud. Ainė Ramonaitė, Paulius Narušis tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažnai su "Nuostabus laikas. Penki "Ratilio" gyvenimo dešimtmečiai" perkama kartu