0

Nuostabus laikas. Penki "Ratilio" gyvenimo dešimtmečiai

Internetu: 11,99 €
Knygyne: 13,49 €*
Sutaupote: 1.50 € (12%)
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Turime sandėlyje
Informacija

Nuostabus laikas. Penki "Ratilio" gyvenimo dešimtmečiai

  • Leidėjas: Vilniaus universiteto leidykla
  • Išleidimo metai: 2018
  • Formatas: 17x24, kieti viršeliai
  • Puslapių skaičius: 256
  • ISBN ar kodas: 9786094599385

11.99 InStock
Į krepšelį
Aprašymas

Ši knyga "Nuostabus laikas. Penki „Ratilio“ gyvenimo dešimtmečiai" – visų pirma apie Vilniaus universiteto ansamblį „Ratilio“, kuris šiemet švenčia 50 metų jubiliejų.
„Per pasakojimą apie vieną iš seniausių Lietuvoje folkloro ansamblių skleidžiasi ir viso etnokultūrinio judėjimo istorija, ir netgi pačios Lietuvos virsmas iš sovietinės į laisvą valstybę. Kaip sovietiniais laikais pavyko įkurti režimo propagandos neskleidžiantį kolektyvą? Kaip žiūrovai reagavo į pirmą kartą ant scenos atliekamas sutartines ir advento dainas? Kaip dabar gerai žinomi instrumentų meistrai išmoko gaminti senąsias kankles, kurios Lietuvoje jau buvo beveik užmirštos? Iš kokių detalių rekonstruotas archeologinis kostiumas? Kaip jautėsi ansambliečiai, sovietmečiu pirmą kartą išvykę į užsienį, ir ką atrado dabartinis „Ratilio“ jaunimas Kazachstane, lankydamas tremtinių kapus? Šios knygos skaitytojai sužinos šiuos ir dar daug dalykų“, – sako knygos sudarytojai.
Jų teigimu, buvo stengtasi knygos kalbą išlaikyti kuo autentiškesnę, artimesnę sakytinės kalbos stiliui, kad pasakojimai neprarastų gyvybės ir įtaigos.

Parašykite atsiliepimą apie prekę!

Būtina įvertinti prekę

Dažniausiai perkama kartu