0

Nuotaka, išrengta nuogai

  • Nuolaida knygai -49%
Internetu: 3,99 €
Knygyne: 7,82 €*
Sutaupote: 3.83 € (49%)
  • Pristatymo trukmė: 2 darbo dienos
Turime sandėlyje
Informacija

Nuotaka, išrengta nuogai

  • Leidėjas: Obuolys
  • Išleidimo metai: 2014
  • Formatas: 13x19, minkšti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9786094036729

3.99 In stock
Į krepšelį
Aprašymas
"Nuotaka, išrengta nuogai" - brutaliai atvira, aistringa ir sąžininga knyga, kurią būtina perskaityti kiekvienai tikrai moteriai.


Keistomis aplinkybėmis dingsta moteris. Kompiuteryje lieka maištingas rankraštis apie jos seksualinio pabudimo kelią. Visiems, kas pažinojo dingusiąją, ji buvo tiesiog gera žmona: laiminga, atsidavusi, patenkinta. Bet dienoraštis atskleidžia tiesą apie kitokią moterį, kuri po vestuvių sužinojo šlykščią paslaptį.

Jai į rankas pakliuvo sena šeimos relikvija, karalienės Elžbietos laikų knygelė, kurioje drįstama atvirai vardyti, ko iš tikro trokšta moterys. Įkvėpta jos eilučių moteris pirmą kartą ragauja svaiginančio supratimo, ko pati nori ir kaip tą pasiekti. Lieka vienas klausimas: kaip ilgai pavyks gyventi dvigubą gyvenimą?


Nikki Gemmell (g. 1966 m.), aštuonių knygų, išleistų 22 kalbomis, autorė, Australijos ir britų spaudoje rašanti žurnalistė, romaną "Nuotaka, išrengta nuogai" išleido anonimiškai. Drąsus, originalus ir mąstyti provokuojantis romanas iškart tapo tarptautiniu bestseleriu. Išskirtinis pasakojimas antruoju asmeniu pelnė autorei „Jacko Keruaco su sijonu“ epitetą. Prancūzų literatūros žurnalas Lire įtraukė N. Gemmell į penkiasdešimties reikšmingiausių pasaulio rašytojų, labiausiai veikiančių XXI a. literatūrą, sąrašą.


Vertė Vaida Jėčienė

Parašykite atsiliepimą apie prekę!

Būtina įvertinti prekę

Dažniausiai perkama kartu