0

Nuspalvink mandalas ir papuošk namus

Knygą turime sandėlyje
Informacija

Nuspalvink mandalas ir papuošk namus

  • Leidėjas: Egmont Lietuva
  • Išleidimo metai: 2017
  • Formatas: 21x30, minkšti viršeliai
  • Knygos puslapių skaičius: 24
  • ISBN ar kodas: 9786090502297

Šiuo metu neparduodama

Knygos "Nuspalvink mandalas ir papuošk namus" aprašymas

Išsirinkite labiausiai patinkančias šventines dekoracijas, nuspalvinkite jas ryškiausiomis bei gražiausiomis spalvomis, tada atsargiai iškirpkite. Papuoškite eglutę bei savo namuose, darželyje arba klasėje. Smagiai praleiskite laiką ir sukurkite šventinę nuotaiką!

Parašykite atsiliepimą apie "Nuspalvink mandalas ir papuošk namus"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Lipdukų ir spalvinimo knygos

Online knygyno asortimente tūkstančiai įvairaus žanro knygų vaikams. Tarp jų ir kūrinys Nuspalvink mandalas ir papuošk namus, kurį parašė . Siūlome ne tik išsamų Nuspalvink mandalas ir papuošk namus aprašymą, bet ir susipažinti su kitomis panašia tema kuriančių vaikų ir jaunimo rašytojų knygomis, bei sužinoti, ką dar išleido . Parengėme populiariausių Lietuvos ir užsienio autorių gyvenimo santraukas. 

Šiuolaikiniame knygyne surinkta viskas, ką reikia žinoti apie Nuspalvink mandalas ir papuošk namus. Knygos puslapyje rasite trumpą siužetą, ištrauką, puslapių skaičių, leidimo metus, nurodytą kūrinio vertėją ir kitą naudingą informaciją. Daugelis knygų turi ir skaitytojų atsiliepimų skiltį. Jei tokių nėra – tapkite pirmuoju palikusiu savo nuomonę apie leidinį ir palengvinkite kitiems apsisprendimą pirkti. Įsigyti internetu knygą Nuspalvink mandalas ir papuošk namus dažnai yra pigiau. Pasitikrinkite, greičiausiai, mėgiamai knygai taikoma akcija ir ją nusipirksite už patrauklią kainą. 


Dažniausiai su "Nuspalvink mandalas ir papuošk namus" perkama kartu