0

Pabučiuok mane. Kaip auginti vaikus su meile

  • Nuolaida knygai -31%
5.0
(2 įvertinimai)
Kaina internetu: 8,99 €
Kaina knygyne: 12,99 €*
Sutaupote: 4.00 € (31%)
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje
2019-11-07

Informacija

Pabučiuok mane. Kaip auginti vaikus su meile

  • Leidėjas: Briedis
  • Išleidimo metai: 2017
  • Formatas: 13x20, minkšti viršeliai
  • Knygos puslapių skaičius: 304
  • ISBN ar kodas: 9789955265856

2020-11-30 8.99 InStock
Į krepšelį
Knygos "Pabučiuok mane. Kaip auginti vaikus su meile" aprašymas
"Kaip auginti vaikus su meile" - trečioji serijos "Pabučiuok mane" knyga.


Prieraišiosios tėvystės, kurios esmė – stipraus tėvų ir vaikų ryšio kūrimas bei puoselėjimas, šalininkas gydytojas Carlosas Gonzalezas ragina tėvus pakeisti požiūrį į vaikų auklėjimą. Jis pataria labiau pasitikėti savo instinktais, o ne kažkieno nustatytomis taisyklėmis.


Remdamasis medicina ir evoliucijos teorija, autorius paneigia gausiai paplitusius mitus, kad, auklėjant vaikus, svarbiausia laikytis griežtos drausmės ir tikslios dienotvarkės. Jis tikina, kad vaikai yra geri, nuoširdūs, supratingi ir nesavanaudžiai iš prigimties, bei skatina juos auginti su meile, pagarba ir duodant kuo daugiau laisvės.


Carlosas Gonzalezas, pediatras ir trijų vaikų tėtis, mediciną studijavo Barselonoje. Jis yra Katalonijos žindymo krūtimi asociacijos (ACPAM) įkūrėjas, veda žindymo kursus medikams, rašo knygas ir straipsnius apie vaikų auginimą.Kitos serijos "Pabučiuok mane" knygos:

Pabučiuok mane. Žindyti yra paprasta

Pabučiuok mane. Mano vaikas nieko nevalgo! Vertė Jurga Šidiškytė
2019-11-07

2019-03-27

Parašykite atsiliepimą apie "Pabučiuok mane. Kaip auginti vaikus su meile"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Vaikų ugdymas ir auklėjimas

Carlos Gonzalez parengė įdomią ir tikrai naudingą knygą Pabučiuok mane. Kaip auginti vaikus su meile, kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos Pabučiuok mane. Kaip auginti vaikus su meile aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos Pabučiuok mane. Kaip auginti vaikus su meile už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą Pabučiuok mane. Kaip auginti vaikus su meile? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Carlos Gonzalez tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažniausiai su "Pabučiuok mane. Kaip auginti vaikus su meile" perkama kartu