0
3.5
(2 įvertinimai)
Šiuo metu neparduodama
2015-12-21 Julija

Labai idomi knyga.Lengvai skaitoma,siuliciau visiems;)

Informacija

Pabusk

  • Leidėjas: Tyto alba
  • Išleidimo metai: 2015
  • Formatas: 15x21, kieti viršeliai
  • Puslapių skaičius: 415
  • ISBN ar kodas: 9786094661020

Šiuo metu neparduodama


Tačiau jus tikrai sudomins
KNYGŲ IŠPARDAVIMAS
arba
TOP NAUJIENA
Įveiktas nerimas: pirmiausia pabaisą paverskime gražuole!
Aprašymas

Vaiva Vasiliauskaitė – jauna autorė (g.1997 m.), mokosi Kauno jėzuitų gimnazijoje, romanas „Pabusk“ – pirmoji jos knyga. Pasakodama apie savo bendraamžių gyvenimą ir problemas, Vaiva renkasi maginės fantastikos žanrą, o Alisa, pagrindinė romano herojė, turi garsiąją pirmtakę – Alisą iš Stebuklų šalies.

Alisai šešiolika. Po vaikystėje patirtos traumos ji daug ko neprisimena, sunkiai susišneka su tėvais ir bendraamžiais (ar būna paauglystėje kitaip?). Ir vieną vakarą viskas apsiverčia aukštyn kojomis: Alisa atsiduria kitame, keistame pasaulyje: vaiduoklių sodai, žvėrys, baugios istorijos prie laužo...
Kur sapnas, o kur tikrovė? Kas draugas, o kas priešas? Kuo tikėti ir pasitikėti? Ir kodėl virpa širdis – iš baimės ar iš meilės?
Teks gerokai paklaidžioti po Rudens epidemijos nualintą Stebuklų šalį, kol surasi save.

„Prisimeni, pasakojau, kad Giria, Kurioje Šypsomasi, yra kelias, o ne kelionės tikslas? Kad čia įėjęs turi gerai žinoti, kur nori išeiti? Kad Giria yra žmogaus sielos veidrodis? Tą, kuris mėgintų čia pasilikti, Giria nuvestų iki paties slapčiausio širdies užkaborio, iki pačių tamsiausių jo pasąmonės kampelių. Ar supranti, ką tai reiškia?“

2018-03-22 Vile

man ji nelabai patinka,ipusejusi esu ja skaitydama,bet nera labai traukianti,ji mane tik migdo ir dar raso,kad I dalies pabaiga,nezinau,ka dar galima sugalvoti?

2015-12-21 Julija

Labai idomi knyga.Lengvai skaitoma,siuliciau visiems;)

Parašykite atsiliepimą apie prekę!

Būtina įvertinti prekę

Dažniausiai perkama kartu