0

Pirkėjų atsiliepimai

Pamatyti šviesą

Šiuo metu neparduodama

Įrašykite savo el. paštą ir informuosime, kai prekę turėsime


Apsilankykite!
Populiariausios knygos
Naujos knygos
Knygų išpardavimas

Šiuo metu neparduodama

2022-08-31 8.39 SoldOut

Knygos "Pamatyti šviesą" aprašymas

Skaitytojus sužavėjusio romano „Trylika priežasčių kodėl“ autorius Jay Asher pristato meilės ir atleidimo istoriją „Pamatyti šviesą“, kuri suvirpins širdį ir vėl privers patikėti meile.

Sieros šeima augina Kalėdų eglutes Oregone. Tai puiki kaimiška aplinka augti mergaitei, bet kasmet visa šeima vyksta į Kaliforniją į kalėdinių eglučių turgų. Taigi Sierai tenka gyventi du gyvenimus – vieną Oregone ir kitą – Kalėdų sezono gyvenimą. Ir kaskart išvykstant ji ilgisi gyvenimo, kurį tenka palikti. Taip buvo iki tų Kalėdų, kai Siera sutinka Kalebą. Ir vieną gyvenimą visiškai užstoja kitas.


Šiaip jau Kalebas tikrai nėra svajonių vaikinas. Jo reputacija abejotina. Kadaise vaikinas padarė didžiulę klaidą, už kurią jam vis dar tenka mokėti. Tačiau Siera mato daugiau nei tik Kalebo praeitį ir yra pasiryžusi padėti jam, galbūt net padėti išpirkti kaltę. Sierą ir Kalebą nuolat supa miestelėnų nepasitikėjimas, nesusipratimai ir įtarinėjimai, tačiau jie randa tai, kas yra aukščiau už viską – tikrą meilę.


„Pamatyti šviesą“ – tai meilės istorija, jaudinanti, prasminga, šiek tiek liūdna ir nepamirštama.


„Pamatyti šviesą“ atsigręžia į laikus, kai jaunimo literatūros pasakojimai buvo paprastesni – kalbėjimas pirmuoju asmeniu ir klasikinės atleidimo, vilties, tikros meilės temos... Šiame senuoju stiliumi parašytame romane yra kažkas gražaus, ypač tai, kad jame yra pakankamai graudinančio nuoširdumo“.


New York Times Book Review


„Žavinga ir miela. Užgimstantys Sieros ir Kalebo jausmai sužavės skaitytojus ieškančius žiemiškos romantikos, tokios jaukios kaip dryžuotos saldainių lazdelės ar meduoliai per Kalėdų atostogas“.

Publishers Weekly


Jay Asher (g. 1975 m.) – amerikiečių rašytojas. Jo debiutinis romanas „Trylika priežasčių kodėl“ tapo tarptautiniu bestseleriu, jo buvo parduota daugiau nei 3 milijonai egzempliorių. Pagal šią knygą Netflix sukūrė trylikos dalių serialą. J. Asherio romanai verčiami į 40 kalbų.

J. Asheris svajojo būti pradinių klasių mokytoju, tačiau pradėtus mokslus koledže jis nutraukė, kad galėtų rašyti. Daugybę rašytojo rankraščių leidyklos atmetė, jam teko pardavinėti knygas, batus, dirbti vaikiškų knygų bibliotekininko padėjėju. Yra sakęs, jog jo kūrybai nemažą įtaką daro jo mylimiausias serialas „Kaip aš susipažinau su jūsų mama“. Mėgsta groti gitara ir stovyklauti. Rašytojas su šeima gyvena Kalifornijoje.


Vertė Gabrielė Virbickienė

  • Autorius: Jay Asher
  • Leidėjas: Alma littera
  • Išleidimo metai: 2018
  • Knygos puslapių skaičius: 264
  • Formatas: 14x121, kieti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9786090134719

Kiti taip pat domėjosi


Parašykite atsiliepimą apie "Pamatyti šviesą"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Šiuolaikinė užsienio literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo skaitytojams įsigyti internetu knygą "Pamatyti šviesą", Jay Asher. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti, ar Jay Asher su knyga "Pamatyti šviesą" jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga "Pamatyti šviesą" patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Jay Asher. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą "Pamatyti šviesą" palikti ir jūs.

 


Dažnai su "Pamatyti šviesą" perkama kartu