0

Paragauk ir vesk mane

Šiuo metu neparduodama
Bet jus tikrai sudomins kuri nors knygą iš pasiūlymo ATPIGO! ar POPULIARIAUSIŲ KNYGŲ!
Informacija

Paragauk ir vesk mane

  • Leidėjas: Aktėja
  • Išleidimo metai: 2008
  • Formatas: 14x16, minkštas viršelis
  • Puslapių skaičius: 160
  • ISBN ar kodas: 9789955211877

Šiuo metu neparduodama

Aprašymas

3 priežastys, kodėl verta įsigyti knygą "Paragauk ir vesk mane":

- Jūs sutikote savo gyvenimo vyrą ir norite pakviesti jį vakarienės pas save (vildamasi, kad jis liks iki pusryčių);

- Jūs sutikote savo gyvenimo vyrą jau seniai ir vis nepavargstate jam teikti malonumą (bet jam šiek tiek įkyrėjo valgyti tik spagečius);

- Jūs dar nesutikote savo gyvenimo vyro, bet laukdama jo skirsite penkiasdešimt du šeštadienio vakarus (maždaug tiek čia pateikta receptų), kad išbandytumėte naujus patiekalus ir pavaišintumėte jais savanores jūrų kiaulytes;

- Daugiau kaip 50 šiuolaikiškų, išradingų receptų, pagražintų gundymo patarimais.


Iš anglų kalbos vertė Jolanta Auzacalitaitė

Įžanga


Įžanga


Tarp garsiausių virtuvės šefų retai sutiksime moterį. O kas sukasi namų virtuvėje? Juk dažniausiai moteris.

Ar tai sena tradicija? Ar tik pasiskirstymas pareigomis? (Vyras išneša šiukšles - tai seniai žinoma.) Galbūt.

Vis dėlto ne visoms moterims, stovinčioms prie viryklės, šis darbas - tik indų plovimas. Visų pirma tai maisto gaminimas - juk prasimaitinti būtina (padėkokime spagečių išradėjui ar išradėjai!) Bet yra ir maisto gaminimas savo malonumui ar tam, kad malonumą galėtume suteikti kitiems.

Kas gali labiau paskatinti gaminti patiekalą už jo ruošimą mylimam žmogui?

Sakoma, pagaminta su meile. Tikra tiesa, gamindamos maistą atiduodame save. Tačiau apima nepaprastas jausmas, kai maistą gaminame gyvenimo vyrui. Savo rankomis paruošti patiekalą, kurį jis suvalgys - tai tobuliausia motinos ar mylimosios pareiga maitinti ir patekti į vyro kūną per lūpas, vieną geidulingiausių kūno dalių.

Taigi ką reiškia gaminti ir valgyti kieno nors pagamintą maistą? Pats valgymo procesas yra persmelktas erotikos, nes tai visų pirma dalybos, dalijimasis duona, meile, draugiškumu, aistra. Kai valgį gamina kuris nors vienas iš mylimųjų, valgymas įgauna kur kas gilesnę prasmę. Tai mokėjimas suderinti abiejų skonius (tradicijas su naujovėmis), parinkti produktus (kad patiekalas būtų egzotiškas, erotiškas, prabangus, subtilus), valgį gaminti kruopščiai ir patiekti patraukliai (su humoru ar atskleidžiant švelnius jausmus), sukurti patiekalams išradingus pavadinimus.

„Viskas yra kalba, net spalvos lėkštėje", - sakydavo prancūzų gydytoja Francoise Dolto.

Nemanykite, kad šioje knygoje pateikti receptai, pagal kuriuos gamindamos patiekalus patiksite visiems vyrams.Tikrai ne. Šie išskirtiniai receptai pateikti tam, kad patiktumėte vyrui, kurį mylite. Juk mylimasis, kurį pasirinkote, yra išskirtinis tarp visų kitų vyrų. Juk jūs irgi norite būti jam išskirtinė, trokštate, kad jis jus matytų kitokią nei visos kitos.

Šioje knygelėje pateikti receptai - maži stebuklai, surankioti iš įvairiausių pasaulio vietų, skirtingų kulinarijos kultūrų ir ne pernelyg sudėtingi, kad negalėtumėte jų paversti tikrove. Juolab kad šią knygą rašė ne koks nors virtuvės šefas ar šefė, o paprasčiausia virėja mėgėja, kuriai patinka ir maišyti sriubą savo prikaistuvyje, ir tvarkyti daiktus dėžėse, ir jausti pirštus liečiant klaviatūrą ar fotoaparatą. Virtuvė - tai kūrybiškų eksperimentų laboratorija, kai pasitelkiant nuojautą, derinant spalvas bei uodžiant kvapus išmėginti seni receptai virsta naujais.

Žinoma, yra vyrų, kuriems nepatiks jautiena, pagaminta su bananais, ar „Munster" sūris, patiektas su pankoliais. Juo blogiau jiems ir juo geriau jums! Mat dar galima susitaikyti su tuo, kad kas nors atsisako paragauti „Munster" sūrio, bet praleisti savo gyvenimą šalia kulinarijos vienuolio, valgančio tik bulves su lupenomis - tikrai jau ne.

Gamindamos maistą savo mylimajam jūs ne tik atsiduodate jam. Kartu jūs norite įvertinti, ar mylimasis iš patiekalo supranta, kas iš tikrųjų esate, ar sutiksite už jo tekėti. Atsiduoti per maistą - jokiu būdu nėra vergauti. Jūsų patiekalas byloja: „Štai, tai aš visa".

Vienas patarimas: neskaitykite šios knygos atidžiai, tiesiog pasikliaukite savo išmone. Na nebent jūsų mylimasis atvyksta po valandos.


 

Parašykite atsiliepimą apie prekę!

Būtina įvertinti prekę

Dažniausiai perkama kartu