0

Nemokamas pristatymas į paštomatus Lietuvoje nuo 15 €

Pirkėjų atsiliepimai

Pašaukimas - būti... Apie žmogiškosios būties prasmę

3.4
(7 įvertinimai) Įvertinkite
Šiuo metu neparduodama

Įrašykite savo el. paštą ir informuosime, kai prekę turėsime


Apsilankykite!
Populiariausios knygos
Naujos knygos
Knygų išpardavimas
2019-08-26 Austėja

Tikrai verta perskaityti. Gal ir ne literatūrinis šedevras, bet skyrius su pavadinimu "Meilė" labai patiko.

Pašaukimas - būti... Apie žmogiškosios būties prasmę


Šiuo metu neparduodama

2021-06-30 4.99 SoldOut
Knygos "Pašaukimas - būti... Apie žmogiškosios būties prasmę" aprašymas

"Pašaukimas - būti...: apie žmogiškosios būties prasmę" - tai kūrinys apie žmogiškosios būties prasmę krikščioniškojo gyvenimo kontekste. Savo mintis autorė skiria skaitytojui, sekuliariame pasaulyje ieškančiam dvasingumo, išliekančių vertybių, kuriam nesvetimi egzistenciniai klausimai, o ypač tiems, kurie eina savęs pažinimo ir apsisprendimo keliu. Sakydama apsisprendimo kelias, autorė pirmiausia turi omenyje tą pasiryžimą, sprendimą eiti gilaus, gyvo, tikro tikėjimo keliu.

Kūrinys "Pašaukimas - būti...: apie žmogiškosios būties prasmę" yra nevienalyčio eseistinio žanro – nuo publicistikos iki dienoraščio. Knygoje savitu rašymo stiliumi nagrinėjama trijų dieviškųjų dorybių dinamika (sintezė) žmogaus (krikščionio) gyvenime. Savotiška kūrinio ašimi yra laiškų pagrindu formuojamas dialogas, kurio metu vyksta diskusija religine-teologine tematika tarp atsivertusio ir neatsivertusio žmogaus. Visų pirma, knygoje kalbama apie tikėjimą, kuris ne savomis pastangomis susikurtas, bet gautas iš Dievo kaip dovana. Dovana – kurią nėra lengva išsaugoti... Taip pat yra nagrinėjama kančios tema. Tačiau kančios ne kaip bausmės, pasmerkimo, o veikiau kaip pašventinančios malonės, nes minėta kančia yra tikėjimo šviesoje. Iš esmės, pagrindinis kūrinio tikslas – parodyti įstabų, perkeičiantį Dievo veikimą žmoguje, koreguojantį pasaulėžiūrą, būties, tikrovės suvokimą, keičiantį jo santykius su kitais žmonėmis.


Šioje knygoje "Pašaukimas - būti...: apie žmogiškosios būties prasmę" apie dvasinių vertybių svarbą, apie kiekvieno pakrikštytojo pašaukimą būti krikščioniu, apie žmogiškosios būties prasmę ir ne tik tai autorė prabyla jautriai, šmaikščiai ir tikrai šiuolaikiškai.

  • Autorius: Inga Mari Ly
  • Leidėjas: Inga Mari Ly
  • Išleidimo metai: 2017
  • Knygos puslapių skaičius: 76
  • Formatas: 13x20, minkšti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9786094089756

2019-08-26

Tikrai verta perskaityti. Gal ir ne literatūrinis šedevras, bet skyrius su pavadinimu "Meilė" labai patiko.

2018-11-09

Prasminga. Rekomenduoju perskaityti.

2018-05-27

Liepa, gal nespeliojam o padarom taip: susirandam kazkokiu budu autore ir pasikalbam su ja, manyciau viskas atsistos i savo vietas. Asmeniskai noreciau jos pasidomet ne apie knygos tema, o apie autores kasdienybe: ka ji veikia, kuo uzsiiima, ar turi seima, vaiku ir pan. Labiausiai noreciau pabendraut su ja asmeninem temom, nes knygos knygom , jas daug kas moka rasyt, netgi nusikalteliai, Henyte pvz, bet realu zmogu matome ne knygose, o gyvenime. Santykiai su artimiaisias, rupinimasis jais ir taip toliau. Tikejimas Dievu neatsiejamas su kasdieniniu gyvenimu, ir jei kas teigia kad yra tikintis o nekencia zmoniu, tas yra didelis melagis.

2018-01-07

Labai patiko. Net keista, kad kazkam sitos knygos nuotaika pasirode slogi. Priesingai, tai didziuli pozityva skleidziantis kurinys. Net sakyciau desimt balu uz sveika jumora. Jeigu sutikti su teiginiu, kad si knyga yra slogi, tai tuomet turbut reiktu teigti, kad ir G. Morkuno kuryba ar J. Ivanauskaites paskutine knyga irgi yra slogi ir nyki. Bet juk tai labai grazus, sviesus, silti kuriniai.

2017-10-23

Nepatiko. Slogi nuotaika. Ar tai autore kazka fantazuoja, arba kazko nedasako iki galo. Net nesupratau apie koki pasaukima eina kalba. Jei zmogus tikiintis, jo pasaukimas myleti Dieva ir artima. Tai neatskiriamos dalys, jos eina kartu. Asmeniskai man visuomet idomu pamatyti tikinti zmogu realybeje, o ne skaitant ka jis raso. Pamatyt: kaip jis elgias su zmonem ir pan, o rasyt tekstus siaiis laikais daug kas moka.

2017-06-02

Sakyčiau visai neblogas kūrinys, tinkamas ir tikinčiam, ir netikinčiam, ieškančiam tikėjimo, o gal dėl kažkokių priežasčių jį praradusiam.

2017-05-19

Visai neseniai perskaičiau šią knygą. Nors ir nelabai domiuosi religinio pobūdžio knygomis, bet šita kažkaip susigundžiau. Nesigailiu. Išties jautrus, viltingas kūrinys. Geras būdas stabtelėti ir susimąstyti... Rekomenduoju visiems, pavargusiems nuo šiandieninio skubėjimo ir chaoso.

Parašykite atsiliepimą apie "Pašaukimas - būti... Apie žmogiškosios būties prasmę"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Lietuvių eseistika ir publicistika

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo įsigyti internetu knygą Pašaukimas - būti... Apie žmogiškosios būties prasmę, kurią skaitytojams dovanoja Inga Mari Ly. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti ar Inga Mari Ly su knyga Pašaukimas - būti... Apie žmogiškosios būties prasmę jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga Pašaukimas - būti... Apie žmogiškosios būties prasmę patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Inga Mari Ly. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą Pašaukimas - būti... Apie žmogiškosios būties prasmę palikti ir jūs.

 


Dažnai su "Pašaukimas - būti... Apie žmogiškosios būties prasmę" perkama kartu