0

Pasaulio žydų istorija

  • Leidėjas: Homo liber
  • Išleidimo metai: 2016
  • Formatas: 17x24, kieti viršeliai
  • Knygos puslapių skaičius: 536
  • ISBN ar kodas: 9786094461088

Šiuo metu neparduodama

Knygos "Pasaulio žydų istorija" aprašymas

Išsamioje studijoje apžvelgiamas žydų tautos istorinis kelias nuo pat jos formavimosi ištakų iki 2014 metų. Pateikiama plati visuomeninio ir politinio gyvenimo panorama tų šalių, kuriose telkėsi žydų bendruomenės. Aprašomi visi svarbiausi žydų istorijos faktai, epizodai, atskleidžiantys nepaprastą tautos ryžtą ir didžiules pastangas kuriant savo valstybę.Algimantas Pauliukonis gimė 1938 m. Ukmergės krašte, netoli Taujėnų miestelio. 1949 m. šeima persikėlė į Kauną. Baigė Kauno 1-ąją vidurinę mokyklą (Aušros gimnaziją), Kauno medicinos institutą. Dirbo Biochemijos ir Biotechnologijos institutuose. Fizinių mokslų (chemijos) habilituotas daktaras. 1996-2007 m. - Biotechnologijos instituto direktorius.

Parašykite atsiliepimą apie "Pasaulio žydų istorija"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo įsigyti internetu knygą Pasaulio žydų istorija, kurią skaitytojams dovanoja Algimantas Pauliukonis. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti ar Algimantas Pauliukonis su knyga Pasaulio žydų istorija jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga Pasaulio žydų istorija patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Algimantas Pauliukonis. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą Pasaulio žydų istorija palikti ir jūs.

 


Dažniausiai su "Pasaulio žydų istorija" perkama kartu