0

Nemokamas pristatymas į paštomatus Lietuvoje nuo 15 €

Pirkėjų atsiliepimai

Pasvalio krašto karžygiai

Šiuo metu neparduodama

Įrašykite savo el. paštą ir informuosime, kai prekę turėsime


Apsilankykite!
Populiariausios knygos
Naujos knygos
Knygų išpardavimas

Pasvalio krašto karžygiai


Šiuo metu neparduodama

2021-08-31 10.99 SoldOut
Knygos "Pasvalio krašto karžygiai" aprašymas
Savo istoriją turi rašyti ne tik Valstybė. Kiekvienas regionas, kiekvienas Lietuvos miestas ir kaimelis, net dažna šeima įnešė savo indelį į Lietuvos suklestėjimą ir gerovę.
Labai norėtume paskatinti visus ieškoti savo sąryšio su istorija.


Parašykite atsiliepimą apie "Pasvalio krašto karžygiai"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo įsigyti internetu knygą "Pasvalio krašto karžygiai", kurią skaitytojams dovanoja Vilius Kavaliauskas. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti ar Vilius Kavaliauskas su knyga "Pasvalio krašto karžygiai" jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga "Pasvalio krašto karžygiai" patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Vilius Kavaliauskas. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą "Pasvalio krašto karžygiai" palikti ir jūs.

 


Dažnai su "Pasvalio krašto karžygiai" perkama kartu