0

Peliuko pamokėlės. Pažįstam pasaulį!

Šiuo metu neparduodama
Naujausia Kristinos Sabaliauskaitės knyga PETRO IMPERATORĖ jau prekyboje!

Jus tikrai sudomins kuri nors knyga iš pasiūlymo ATPIGO!!
Informacija

Peliuko pamokėlės. Pažįstam pasaulį!

  • Leidėjas: Tabula rasa
  • Išleidimo metai: 2005
  • Formatas: 16x26, minkšti viršeliai
  • Puslapių skaičius: 48
  • ISBN ar kodas: 9955520493

Šiuo metu neparduodama

Aprašymas
Vaiko, besiruošiančio į mokyklą, laukia didžiulės permainos. Jį užgriūva gausybė naujos informacijos, tenka taikytis prie greitesnio gyvenimo tempo, išmokti drausmės, įgyti sistemingo darbo įgūdžių. Vaikams, ypač tiems, kurie nelankė ikimokyklinio ugdymo įstaigų, perėjimas iš nerūpestingos vaikystės į pareigų kupiną moksleivio pasaulį ne visada būna lengvas. „Peliuko pamokėlės" - tai knygelių serija, kuri skirta vaikams, besiruošiantiems mokyklai namuose, vyresniems darželinukams bei parengiamųjų klasių moksleiviams. Kaip papildoma medžiaga jomis gali naudotis ir pirmokai, ypač tie, kuriems sekasi sunkiau.


Atnaujintą „Peliuko pamokėlių" seriją sudaro trys knygelės: „Rašom!", „Skaičiuojam!" ir „Pažįstam pasaulį!". Jos gali būti naudojamos tiek kartu, tiek atskirai. Kiekvienas puslapis - atskira užduotis. Užduotys nesudėtingos, todėl dažnai vaikas jas gali suprasti pats arba truputį padedamas suaugusiųjų. Skatinkite vaiką ne tik atlikti užduotį, tačiau ir aptarti tai, ką jis veikia, kas pavaizduota paveikslėliuose, ką jis dar galėtų papasakoti viena ar kita tema ir pan. Taip įgyjama naujos patirties, lavinama kalba, ugdomi bendravimo įgūdžiai. Kiekviena uzduotėlė tinkama keliems vaiko gebėjimams ugdyti (pvz., spalvinant ugdomi motoriniai įgūdžiai, įvardinant, kas nupiešta, turtinamas žodynas, pasakojant lavinama rišli kalba, vaizduotė, skaičiuojant, nurodant įvairių daiktų tarpusavio santykius, dydžius -    loginiai, matematiniai sugebėjimai ir t.t.).


Serija „Rašom!"-tai pirmoji pažintis su raidelių pasauliu. Mokomos rašyti spausdintinės raidės, tačiau kadangi knygelė skirta ikimokyklinio amžiaus vaikams, daugiau akcentuojamas ne tiek pats rašymas, kiek motorinių bei kalbinių įgūdžių lavinimas. Todėl kiekvienoje pamokėlėje skatinkite vaiką spalvinti, piešti, kalbėti, pasakoti, žaisti. Dažnai pokalbio tema pasiūloma pamokoje, tačiau dar geriau, jei vaikas ją pasirinktų pats (pvz., mokantis raidės N galima kalbėti ne tik apie narus bei povandeninį pasaulį, bet ir apie įvairius neįtikėtinus dalykus bei fantazijas ir pan.). Nepraleiskite progos pasidairyti aplink, skatinkite vaiką atrasti išmoktas raides knygose, laikraščiuose, žurnaluose, iškabose, ieškoti savo aplinkoje daiktų, kurių pavadinimai prasideda viena ar kita raide, įvardinti jų savybes, panašumus bei skirtumus ir t.t. Užduotis galima atlikinėti iš eilės, tačiau galima eilės tvarką ir keisti, derinantis prie kitų naudojamų mokymo priemonių ar tiesiog atsižvelgiant į nuotaiką bei situaciją.

 

Linkime sėkmės ir tikimės, kad „Peliuko pamokėlės" bus ir naudingos ir malonios.

Parašykite atsiliepimą apie prekę!

Būtina įvertinti prekę

Dažniausiai perkama kartu