0

Plak, širdie

  • Nuolaida knygai -21%
Kaina Internetu: 8,69 €
Kaina Knygyne: 10,99 €*
Sutaupote: 2.30 € (21%)
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje
Informacija

Plak, širdie

  • Leidėjas: Lietuvos rašytojų sąjungos leidykla
  • Išleidimo metai: 2018
  • Formatas: 15x22, kieti viršeliai
  • Knygos puslapių skaičius: 144
  • ISBN ar kodas: 9786094800498

2020-08-31 8.69 InStock
Į krepšelį
Knygos "Plak, širdie" aprašymas

Vienos mylimiausių Europos rašytojų Amelie Nothomb romanas „Plak, širdie“ atveria duris į moters – motinos, dukters, draugės, mokytojos – širdį. Kiek tamsos iš tiesų gali slėpti laimės nerandanti širdis?


Mari yra gražiausia mergina provincijos miestelyje ir susitikinėja su populiariausiu mieste vaikinu. Jai pavydi visos klasiokės ir ji tuo mėgaujasi. Tačiau, kai Mari pasijunta nėščia ir susilaukia Dianos, viskas pasikeičia. Dianą pamilsta visi, kas tik pamato, o tai kelia motinos pavydą.


„Plak, širdie“ yra Dianos istorija. Tai istorija apie jauną, nuostabią moterį, kuri auga nejausdama motinos meilės. Ji įsimena Alfredo de Musset eilėraščio žodžius „Plak, širdie, tavy juk slypi dvasia“ ir pasiryžta studijuoti kardiologiją. Ji išmoksta būti tvirta, nes kitaip neišgyventų pasaulyje, kur viskas matuojama stereotipinėmis ir netikromis vertybėmis – pinigais, grožiu, sėkme.


Tai istorija apie Dianos santykius su kitomis moterimis – su jos geriausia drauge, maloniąja Elizabeta, su savanaudiškąja dėstytoja Olivija, su seserimi Selija, kurią mama myli kur kas labiau ir, žinoma, su jos mama, Mari. Tai istorija apie žemiškiausius ir žemiausius jausmus, kurie dažnai veikia žmonių santykius – konkurenciją, pavydą, nepasitikėjimą.


Knygos „Plak, širdie“ autorė Amelie Nathomb su tik jai būdingu išradingumu, sąmoju ir skausmingai tikru siužetu, pasakoja apie žmonių santykius ir motinos bei dukters ryšio daugialypiškumą.


„Plak, širdie“ yra subtiliai ištobulintas, persmelkiantis romanas. Jei jūs – žmogus, jūsų širdis taip pat ims plakti stipriau“.

The Washington Post„Elegantiškas stilius, pasakos elementai, psichologinės įžvalgos, skoningas siužetas ir svaiginanti Prancūzijos, o gal šiuo atveju Belgijos, dvasia... Šią aštrią istoriją apie moralę galima perskaityti per pusdienį, tačiau užtruks visą gyvenimą, kol mes turėsime pakankamai išminties susidoroti su artimiausių žmonių silpnybėmis“.


Kirkus Reviews


Amelie Nothomb (g. 1967 m.) – belgų kilmės prancūzų rašytoja. Gimė Japonijoje, gyvena Prancūzijoje. Nuo savo literatūrinio debiuto 1992 metais, kasmet išleidžia naują romaną. „Plak, širdie“ yra jos 25 knyga. Jos kūryba išskirtinė, didelę įtaką jai padarė vaikystė, praleista Tolimuosiuose Rytuose. Autorė mąsto netradiciškai, meta iššūkius sau ir skaitytojui, todėl jos knygos ir pasirodymai viešumoje nuolat tampa tikra sensacija. Rašytojos romanai verčiami į 40 kalbų. Lietuviškai išleistos jos knygos „Gyvsidabris“, „Alkio biografija“, „Tikrinių vardų žodynas“, „Baimė ir drebėjimas“.

Parašykite atsiliepimą apie prekę!

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Šiuolaikinė užsienio literatūra


Dažniausiai perkama kartu