0
Nemokamas pristatymas į paštomatus Lietuvoje nuo 15 €

Prižiūrėtojas

Šiuo metu neparduodama

Įrašykite savo el. paštą ir informuosime, kai prekę turėsime


Apsilankykite!
DIDYSIS KNYGŲ IŠPARDAVIMAS
REKOMENDUOJAMOS NAUJOS KNYGOS

Prižiūrėtojas


Šiuo metu neparduodama

Knygos "Prižiūrėtojas" aprašymas

„Prižiūrėtojas“ - "Debesų atlaso" ir "Sleido namo" autoriaus David Mitchell pirmasis romanas. Būtent "Prižiūrėtojas" akimirksniu iškėlė autorių David Mitchell į britų literatūrinį Olimpą.


Apokaliptinės sektos narys piko valandomis metro įvykdo ataką, tačiau kas jį sieja su džiazo mėgėju Tokijuje? Arba su moterimi ant Šventojo kalno Mongolijoje, kuri kalbasi su medžiu? Ar su naktinės radijo laidos vedėju Niujorke?

Romane „Prižiūrėtojas“ autorius pina daugybės veikėjų gyvenimus, o jų likimus lemia neišvengiamos priežasčių ir pasekmių jėgos.


Seksuali Ermitažo galerijos prižiūrėtoja Sankt Peterburge. Jaunas džiazo mylėtojas Tokijuje, laisvalaikiu uždarbiaujantis plokšteluų parduotuvėlėje. Suktas britų teisininkas, Honkonge "plaunantis rusų" mafijos pinigus. Naktinės radijo laidos vedėjas Niujorke, Manhatene. Geniali fizikė Airijoje. Senyva moteris, turinti arbatos užeigėlę Kinijoje. Sektantas teroristas Okinavoje. Muzikantas Londone. Nerami dvasia Mongolijoje.

Devyni žmonės. Devynios vietos. Devyni pasakojimai. Ir visi jie susiję.


Koks likimo ar atsitiktinumo siūlas sieja šiuos gyvenimus devyniose skirtingose vietose, besidriekiančiose nuo rytų iki vakarų? Ką jų pačių buvimas reiškia ir ką naujo kuria laike ir erdvėje?


Rašytojas David Mitchell pasitelkęs polifonišką ir daugiasluoksnę pasakojimo formą, keliauja per šalis ir kultūras, ir tarsi plonomis atsitiktinumo gijomis supina devynias istorijas, devynis gyvenimus. Daugybė nematomų ryšių sieja tuos gyvenimus, tačiau visuose juose giliai, pačioje žmogiškosios egzistencijos gelmėje, glūdi ilgesys – tikro bendravimo, aukštesnių jėgų egzistavimo. Tai tarsi riba, atskirianti du pasirinkimus – į kūrimą arba į naikinimą.


Galiausiai, kai romane „Prižiūrėtojas“ devyni gyvenimai susilieja į vienį ir ratas užsidaro, supranti, kad mūsų planetos didumas, svarba ir reikšmingumas priklauso tik nuo žiūrėjimo perspektyvos. Ir vis dėlto visus stebi Prižiūrėtojas. Tačiau kas prižiūri jį patį?


„Įspūdingas debiutas.“

Independent„Nuostabus, nuostabaus talento rašytojo romanas.“


Observer


„Pasakiškai mistiškas ir ironiškai įžvalgus.“

Guardian


„Geriausias debiutinis romanas, kokį skaičiau per daugybę laiko… Jis sužavi, pasakoja, šokiruoja ir pagauna.“

William Boyd, Daily Telegraph


David Mitchell (g. 1969 m.) – britų rašytojas, aštuonių romanų autorius. „Prižiūrėtojas“ buvo jo debiutinis romanas, iš karto iškėlęs autorių į žymiausių britų rašytojų gretas. Du romanai buvo pasiūlyti Man Booker premijai. Vienas iš jų ietuviškai išleistas „Debesų atlasas“, kuris 2012 metais buvo ekranizuotas. Dėl keisto, bet santūraus stiliaus autorius dažnai vadinamas europietiškuoju Murakamiu. Beje, baigęs studijas, D. Mitchell kurį laiką gyveno Japonijoje, dėstė anglų kalbą, ten parašė ir pirmąjį savo romaną „Prižiūrėtojas“.


Iš anglų kalbos vertė Danguolė Žalytė-Steiblienė


  • Autorius: David Mitchell
  • Leidėjas: Tyto alba
  • Išleidimo metai: 2019
  • Knygos puslapių skaičius: 472
  • Formatas: 15x22, kieti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9786094663727

Parašykite atsiliepimą apie "Prižiūrėtojas"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Šiuolaikinė užsienio literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo įsigyti internetu knygą Prižiūrėtojas, kurią skaitytojams dovanoja David Mitchell. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti ar David Mitchell su knyga Prižiūrėtojas jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga Prižiūrėtojas patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė David Mitchell. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą Prižiūrėtojas palikti ir jūs.

 


Dažnai su "Prižiūrėtojas" perkama kartu