0

Raidės man kaip žvaigždės

Kaina internetu: 12,99 €
Kaina knygyne: 14,99 €*
Sutaupote: 2.00 € (14%)
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje
Informacija

Raidės man kaip žvaigždės

  • Leidėjas: Litera
  • Išleidimo metai: 2018
  • Formatas: 15x21, minkšti viršeliai
  • Knygos puslapių skaičius: 220
  • ISBN ar kodas: 9786094820021

2021-03-31 12.99 InStock
Į krepšelį
Knygos "Raidės man kaip žvaigždės" aprašymas

Trečioji jauno rašytojo Luko Petrausko knyga „Raidės man kaip žvaigždės“ – tai visiškai naujo jo kūrybos etapo kūrinys. Dviejų romanų autorius ėmėsi kurti, kaip pats vadina – nepoeziją.


Knyga „Raidės man kaip žvaigždės“ – trumpų, asmeniškų frazių rinkinys. Tai nėra poezija tikrąja to žodžio prasme, tačiau poezijos kai kuriose frazėse tikrai netrūksta. Pats autorius Lukas Petrauskas teigia, kad toks keistas žanras gimė 2016 metais, kai jis pajuto, kad nesupranta savo jausmų. Jo netenkino abstraktūs pavadinimai – pyktis, meilė ar liūdesys. Būtent todėl L. Petrauskas ėmė rašyti frazes, trumpus sakinius, kurie perteikia konkrečias, kartais tiesiog momentines būsenas.


Trumpos nepoezijos frazės knygoje „Raidės man kaip žvaigždės“ – tarsi savotiška saviterapija, savęs ieškojimas ir noras pažinti savo jausmus. Įvardijus, net sudėtingiausios būsenos tampa aiškesnės, jos jau turi vardus, jas galima prisišaukti arba jomis atsikratyti. Emocijos tampa žodžiais.„Jos atsirasdavo popieriaus lapuose, pavirtusios trumpomis frazėmis, į kurias žiūrėdamas jautiesi tarsi kosmose. Į kurias žiūrėdamas matai žvaigždes.“


Lukas Petrauskas


Knygoje „Raidės man kaip žvaigždės“ rasite 700 tokių frazių. Vienos bus artimesnės, kitos lauks savo laiko ar vietos, vienos glostys, kitos pykdys, tačiau visos jos – apie žmogų.


Lukas Petrauskas – 20-metis rašytojas, 2 romanų „Akiniai nuo mėnulio“ ir „Nevieniša Vienatvė“ autorius. Trečioji knyga „Raidės man kaip žvaigždės“ – netipiškas trumpų frazių, nepoezijos rinkinys. Būdamas vaikas Lukas svajojo būti gydytoju, tačiau sulaukęs septyniolikos metų surado rašymą. Tuomet, kaip jis pats sako, atsisakė visko aplink ir ėmė siekti svajonės – parašyti knygą. Jis ėmė prastai mokytis, nebeskyrė laiko draugams ir merginai, visą laiką leisdavo užsidaręs kambaryje, kur skaitydavo arba rašydavo. Artimieji jam kartojo, jog jis daro klaidą ir turėtų neatsisakyti pirmojo noro – tapti gydytoju, tačiau vaikinas buvo kantrus ir užsispyręs.

Įstojęs į Vilniaus universitetą, Kūrybinės komunikacijos specialybę, jau po pirmojo pusmečio pasiėmė akademines atostogas ir rašydavo po 10–16 valandų per dieną.

Jo knygos ir rašymo stilius atviras, drąsus, dažnai šokiruojantis. L. Petrauskas nevengia sekso, svaigalų temų. Jo manymu, šios temos jau nebėra tabu – apie tai vengiame kalbėti, bet ne rašyti.

Parašykite atsiliepimą apie "Raidės man kaip žvaigždės"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Šiuolaikinė lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo įsigyti internetu knygą Raidės man kaip žvaigždės, kurią skaitytojams dovanoja Lukas Petrauskas. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti ar Lukas Petrauskas su knyga Raidės man kaip žvaigždės jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga Raidės man kaip žvaigždės patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Lukas Petrauskas. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą Raidės man kaip žvaigždės palikti ir jūs.

 


Dažniausiai su "Raidės man kaip žvaigždės" perkama kartu