0

Rytų sveikatos dėsniai

  • Nuolaida knygai -36%
Internetu: 8,99 €
Knygyne: 13,99 €*
Sutaupote: 5.00 € (36%)
  • Pristatymo trukmė: 2 darbo dienos
Turime sandėlyje
Informacija

Rytų sveikatos dėsniai

  • Leidėjas: Luceo
  • Išleidimo metai: 2013
  • Formatas: 17x25, kieti viršeliai
  • Puslapių skaičius: 296
  • ISBN ar kodas: 9786098112078

8.99 In stock
Į krepšelį
Aprašymas

Knygos "Rytų sveikatos dėsniai" autoriai užsibrėžė unikalų tikslą - rasti sveikiausių pasaulyje žmonių bendruomenę ir išanalizuoti visus veiksnius, kurie leidžia jiems iki gilios senatvės išvengti ligų. Tokie žmonės gyvena Okinavos saloje."Jei Vakaruose žmonės pradėtų maitintis ir elgtis taip, kaip tai daro Okinavos gyventojai, reikėtų uždaryti 80 % kardiologijos skyrių, trečdalį onkologijos ligoninių ir daugybę senų žmonių globos namų – visa tai taptų nereikalinga. Pridursime, kad gyventi, kaip žmonės gyvena Okinavoje, yra kur kas paprasčiau, maloniau ir prasmingiau."

Bradley J. Willcox, D. Craig WillcoxDu iš šios knygos autorių – broliai Bredlis Dž. Vilkoksas ir Kregas Vilkoksas – yra kanadiečių medikai, gerontologai, sveikos mitybos ir gyvensenos tyrinėtojai. Jų tyrimo tikslas buvo rasti sveikiausią pasaulyje žmonių bendruomenę ir nustatyti dėsningumus, kurie leidžia žmonėms iki gilios senatvės išsaugoti gerą sveikatą, gyvenimo džiaugsmą ir darbingumą.


Trečias knygos autorius yra japonų kardiologas ir gerontologas Makoto Suzukis. Jo tyrinėjimų sritis – ypatinga japonų gyvensena ir sąlygos, dėl kurių Japonijos gyventojų gyvenimo trukmė ilgiausia pasaulyje.Šie trys autoriai atliko nuostabų darbą: jie 25-erius metus stebėjo ilgaamžiškumu ir puikia sveikata garsėjančius Okinavos salos gyventojus, detaliai aprašė jų mitybos modelį, atskleidė tam tikrus mąstymo bei tarpusavio bendravimo ypatumus ir padarė išvadą: gera sveikata ir ilgas gyvenimas nėra vien okinaviečių privilegija. Taip pat gali gyventi ir Vakarų pasaulio žmonės, jeigu laikysis visai paprastų mitybos taisyklių ir išsiugdys sveiką požiūrį į save bei pasaulį.


Iš anglų kalbos vertė Virginija Bertulė

TURINYS

TURINYSPRATARMĖ / 9

I DALIS.

OKINAVA - TIKROJI AMŽINOS JAUNYSTĖS ŠALIS / 13

II DALIS.

TYRINĖJIMAI, TRUKĘ DVIDEŠIMT PENKERIUS METUS / 25

III DALIS.

PATI SVEIKIAUSIA MITYBA PASAULYJE / 77

IV DALIS.

TAPKITE LIEKNESNI IR SVEIKESNI / 127

V DALIS.

DVASINIS GYDYMAS / 157

VI DALIS.

OKINAVOS LAIKAS: GYVENIMO RITMAS, STRESAS, SENĖJIMAS / 183

VII DALIS.

ŽMONIŲ SANTYKIAI IR SVEIKATA / 223

VIII DALIS.

TVIRTOS SVEIKATOS PAMATAI - PER KETURIAS SAVAITES / 239

Parašykite atsiliepimą apie prekę!

Būtina įvertinti prekę

Dažniausiai perkama kartu