0

Nemokamas pristatymas į paštomatus Lietuvoje nuo 15 €

Pirkėjų atsiliepimai

Santuokinės meilės terapija

Šiuo metu neparduodama

Įrašykite savo el. paštą ir informuosime, kai prekę turėsime


Apsilankykite!
Populiariausios knygos
Naujos knygos
Knygų išpardavimas

Santuokinės meilės terapija


Šiuo metu neparduodama

2021-07-31 4.59 SoldOut
Knygos "Santuokinės meilės terapija" aprašymas

Knyga "Santuokinės meilės terapija" - tai praktinės psichologinės pagalbos vadovėlis šeimai.

Ar galima leistis į kompromisus santuokoje?

Kaip diskutuoti, kai situacija įtempta?

O jei suprantame, kad suklydome pasirinkdami partnerį?


Santuokiniame gyvenime iškylančioms problemoms įveikti reikalinga ir praktinė psichologinė pagalba. Kartais meilė pati savaime turi jėgų išspręsti problemas, bet kartais joms reikia rimto gydymo. Psichoterapinis autoriaus metodas yra personalinis – jis visų pirma mėgina keisti patį asmenį. Darbas, vaikai, uošviai, pinigai, seksas yra tos sritys, kuriose sutuoktiniai gali kasdien išmėginti savo asmeninį ir poros brandumą, neužmiršdami, kad skirtumai gali provokuoti ne priešiškumą, o praturtinti vienas kitą.

Knygoje "Santuokinės meilės terapija" daug patarimų, testų, psichologinių pratybų. Tai ne tik knyga pasiskaitymui, bet ir vadovėlis praktiniam naudojimui.


Valerio Albisetti – iškilus šiuolaikinės psichoanalizės atstovas, daugybės knygų autorius, sėmingai dirbantis Milane ir Vienoje.


Vertė Lina Striokaitė


Parašykite atsiliepimą apie "Santuokinės meilės terapija"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo įsigyti internetu knygą Santuokinės meilės terapija, kurią skaitytojams dovanoja Valerio Albisetti. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti ar Valerio Albisetti su knyga Santuokinės meilės terapija jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga Santuokinės meilės terapija patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Valerio Albisetti. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą Santuokinės meilės terapija palikti ir jūs.

 


Dažnai su "Santuokinės meilės terapija" perkama kartu