0

Santuokos žaidimai

Internetu: 9,99 €
Knygyne: 10,99 €*
Sutaupote: 1.00 € (10%)
  • Pristatymo trukmė: 2 darbo dienos
Turime sandėlyje
Informacija

Santuokos žaidimai

  • Leidėjas: Balto
  • Išleidimo metai: 2017
  • Formatas: 13x19, minkšti viršeliai
  • Puslapių skaičius: 496
  • ISBN ar kodas: 9786098184150

9.99 In stock
Į krepšelį
Aprašymas

Tai – ne romanas apie svajingą ir nerūpestingą meilę. Tai bauginanti meilės istorija, kurią skaitytojui teks išgyventi kartu su abiem jos herojais. „Santuokos žaidimai“ pasakoja apie klaidžią, baudžiančią ir pavergiančią nuoširdžiausio žmonių jausmo - meilės - pusę.


Ta diena Adamui Steinbekui buvo baisiausia gyvenime. Jo žmona ir verslo partnerė Diana nusprendė pranešti apie skyrybas itin žeminančiu būdu – palikdama raštelį virtuvėje. Jokios įtampos. Jokių konfliktų. Jokio aiškinimosi. Tik keli žodžiai – „Nebemyliu tavęs.“ Adamui nelieka nieko kito kaip tik ieškoti paguodos savo praeityje - prisiminti laikus, kai jis buvo dominuojantis valdovas.


Iš Dianos jis nereikalauja beveik nieko... tik trisdešimt dienų. Jis nori jas kartu su Diana praleisti atokioje pajūrio viloje, kur ji darys viską, ko jis pareikalaus. Už tai jis pažada pasirašyti visus skyrybų dokumentus ir perleisti jai bendros kompanijos akcijas. Trisdešimt dienų jis bus dominuojantis valdovas, jis gaus galimybę išlaisvinti tą, kurį laikė užgniaužęs savyje penkis metus.


Dianos širdyje jau užgeso rusenanti meilės liepsna, tačiau dėl verslo ji ryžtasi atiduoti savo kūną Adamui. Kad ir ką jis darytų su juo, ji žino, kad siela visada liks nepažeidžiama. Bet ar tikrai?


Autorė CD Reiss teigia nesitikėjusi, kad jos erotiniai romanai sulauks tokio pasisekimo – iki tol ji buvo detektyvų rašytoja. Jos knyga „Santuokos žaidimai“ užkopė į New York Times bestselerių sąrašą, o tai paskatino autorę tobulėti rašant būtent šio žanro knygas.


CD Reiss pradėjo kurti 1992 metais, tačiau pirmieji jos literatūriniai bandymai nebuvo sėkmingi. Ji nebuvo priimta į scenarijų rašymo mokyklą. Jos duris vargais negalais pravėrė tik praėjus dešimtmečiui. Negana to, jos pirmieji kūriniai nesužavėjo nė vieno leidėjo, todėl 2010 m. ji perėmė inciatyvą į savo rankas ir kūrinius ėmė skelbti „Amazon“ platformoje – nuo to laiko CD Reiss knygos audrina skaitytojų vaizduotę.

CD Reiss vardas puikuojasi New York Times, USA Today ir Amazon bestselerių sąrašuose. Niujorke gimusi ir užaugusi šiandien rašytoja gyvena Kalifornijoje, kur baigė universitetą.


„Adamo Steinbeko ir Dianos McNeill-Barnes pasaulį vaizduojančios dabarties ir praeities skiautės pasirodo taip aiškiai, kad skaitytojui nelieka nieko kito, kaip pasinerti į CD Reiss plunksnos tapomą paveikslą. Autorės gerbėjai įsimylės netikėtumų ir įtampos kupinus Adamo ir Dianos santykius.“

RT Reviews


Vertė Rozita Znamenskaitė

Parašykite atsiliepimą apie prekę!

Būtina įvertinti prekę

Dažniausiai perkama kartu