0

Nemokamas pristatymas į paštomatus Lietuvoje nuo 15 €

Pirkėjų atsiliepimai

Šaukšto Šmaukšto Stalo akademija (2-as leidimas)

Kaina internetu: 6,49 €
Kaina knygyne: 8,59 €*
Sutaupote: 2.10 € (25%)
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje
2021-09-30 6.49 InStock
Į krepšelį

Knygos "Šaukšto Šmaukšto Stalo akademija (2-as leidimas)" aprašymas

Knyga "Šaukšto Šmaukšto Stalo akademija" - stalo etiketo vadovėlis, pateiktas vaikams pritaikyta šmaikščia literatūrine forma. Knygos autorė Prano Mašioto premijos laureatė Danguolė Kandrotienė, gebanti įtaigiai ir patraukliai vaikams perteikti pažintinę informaciją.

Kaip gražiai padengti stalą?

O kaip taisyklingai laikyti šakutę ir peilį?

Nemokate valgyti spagečių? Ne bėda!

"Šaukšto Šmaukšto Stalo akademija" – tai nenuobodus stalo etiketo vadovėlis vaikams. Perskaitę visas Akademijos paskaitas bei teisingai atsakę į egzamino klausimus, būsite apdovanoti GARBINGO VALGYTOJO diplomu. Diplomuotam ir prie stalo lengviau...Knyga "Šaukšto Šmaukšto Stalo akademija" rekomenduojama vaikams nuo 7 metų.


Pirmojo knygos leidimo atsiliepimai.Parašykite atsiliepimą apie "Šaukšto Šmaukšto Stalo akademija (2-as leidimas)"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Pažintinė ir informacinė literatūra 9-12 metų vaikams

Online knygyno asortimente tūkstančiai įvairaus žanro knygų vaikams. Tarp jų ir kūrinys "Šaukšto Šmaukšto Stalo akademija (2-as leidimas)", kurį parašė Danguolė Kandrotienė. Siūlome ne tik išsamų "Šaukšto Šmaukšto Stalo akademija (2-as leidimas)" aprašymą, bet ir susipažinti su kitomis panašia tema kuriančių vaikų ir jaunimo rašytojų knygomis, bei sužinoti, ką dar išleido Danguolė Kandrotienė. Parengėme populiariausių Lietuvos ir užsienio autorių gyvenimo santraukas. 

Šiuolaikiniame knygyne surinkta viskas, ką reikia žinoti apie "Šaukšto Šmaukšto Stalo akademija (2-as leidimas)". Knygos puslapyje rasite trumpą siužetą, ištrauką, puslapių skaičių, leidimo metus, nurodytą kūrinio vertėją ir kitą naudingą informaciją. Daugelis knygų turi ir skaitytojų atsiliepimų skiltį. Jei tokių nėra – tapkite pirmuoju palikusiu savo nuomonę apie leidinį ir palengvinkite kitiems apsisprendimą pirkti. Įsigyti internetu knygą "Šaukšto Šmaukšto Stalo akademija (2-as leidimas)" dažnai yra pigiau. Pasitikrinkite, greičiausiai, mėgiamai knygai taikoma akcija ir ją nusipirksite už patrauklią kainą. 


Dažnai su "Šaukšto Šmaukšto Stalo akademija (2-as leidimas)" perkama kartu