0

Pirkėjų atsiliepimai

Šešėlis JMM. Maironio gyvenimo meniniai biografiniai etiudai

Šiuo metu neparduodama

Įrašykite savo el. paštą ir informuosime, kai prekę turėsime


Apsilankykite!
Populiariausios knygos
Naujos knygos
Knygų išpardavimas

Šiuo metu neparduodama

2022-05-31 6.19 SoldOut

Knygos "Šešėlis JMM. Maironio gyvenimo meniniai biografiniai etiudai" aprašymas

Dešimtosios Aldonos Ruseckaitės knygos "Šešėlis JMM. Maironio gyvenimo meniniai biografiniai etiudai" pagrindinis veikėjas yra Maironis. Vaizduojamas paskutinysis poeto gyvenimo dešimtmetis, veiksmo gijos iš jo nusitęsia ir į ankstesnį laiką. Autorė, pasiremdama dokumentais, atskleidžia Maironio kaip žmogaus, kaip menininko, kaip dvasininko būties dramą, kai jau pasiekęs šlovę, oficialiai vadinamas tautos dainiumi, pranašu, jis patiria vienatvę, nuolatinę kūrybos kritiką, nuoskaudas iš savojo luomo ir valstybinės valdžios. Tačiau poeto tikėjimas gyvenimu stiprus ir jis iki pat mirties neapleidžia savo pareigų.

Aldona Ruseckaitė yra filologė, nuo 1976 metų dirba Maironio lietuvių literatūros muziejuje Kaune. Išleido penkias poezijos ir keturias prozos knygas, parengė keletą muziejinių archyvinių leidinių.

Naujaausias romanas apie poetę Salomėją Nėrį „Padai pilni vinių“ Kiti taip pat domėjosi


Parašykite atsiliepimą apie "Šešėlis JMM. Maironio gyvenimo meniniai biografiniai etiudai"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Šiuolaikinė lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo skaitytojams įsigyti internetu knygą "Šešėlis JMM. Maironio gyvenimo meniniai biografiniai etiudai", Aldona Ruseckaitė. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti, ar Aldona Ruseckaitė su knyga "Šešėlis JMM. Maironio gyvenimo meniniai biografiniai etiudai" jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga "Šešėlis JMM. Maironio gyvenimo meniniai biografiniai etiudai" patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Aldona Ruseckaitė. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą "Šešėlis JMM. Maironio gyvenimo meniniai biografiniai etiudai" palikti ir jūs.

 


Dažnai su "Šešėlis JMM. Maironio gyvenimo meniniai biografiniai etiudai" perkama kartu