0

Sesers rūpestis. Valerijos Čiurlionytės-Karužienės gyvenimo ir darbų eskizai

  • Nuolaida knygai -71%
Kaina internetu: 6,89 €
Kaina knygyne: 23,49 €*
Sutaupote: 16.60 € (71%)
  • Pristatysime: per 3-6 darbo dienas*
Informacija

Sesers rūpestis. Valerijos Čiurlionytės-Karužienės gyvenimo ir darbų eskizai

  • Leidėjas: Mokslo ir enciklopedijų leidybos centras
  • Išleidimo metai: 2012
  • Formatas: 16x24, kieti viršeliai
  • Knygos puslapių skaičius: 560
  • ISBN ar kodas: 9785420017173

2020-10-31 6.89 InStock
Į krepšelį
Knygos "Sesers rūpestis. Valerijos Čiurlionytės-Karužienės gyvenimo ir darbų eskizai" aprašymas

Knyga skirta Mikalojaus Konstantino Čiurlionio sesers Valerijos Čiurlionytės-Karužienės gyvenimo ir darbų apžvalgai.
Joje atsispindi laikotarpis, kupinas Lietuvai nepalankių ir džiugių istorinių įvykių – Rusijos carinio režimo, Pirmojo ir Antrojo pasaulinių karų sukelti sunkumai ir atkurtos Lietuvos nepriklausomybės džiugesys. Tame sūkuryje Valerija gyveno ir dirbo – daug prisidėjo prie garsiojo brolio kūrinių išsaugojimo.
Sudarytoja į šią knygą įdėjo ir Valerijos Čiurlionytės-Karužienės iki šiol niekur neskelbtų tapybos darbų iš šeimos archyvo.
Visuomenei pateikiamas išsamus Valerijos Čiurlionytės-Karužienės gyvenimo ir kultūrinės veiklos vaizdas, kuriame reikšmingą vietą užima jos brolis Mikalojus Konstantinas Čiurlionis.

Parašykite atsiliepimą apie "Sesers rūpestis. Valerijos Čiurlionytės-Karužienės gyvenimo ir darbų eskizai"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo įsigyti internetu knygą Sesers rūpestis. Valerijos Čiurlionytės-Karužienės gyvenimo ir darbų eskizai, kurią skaitytojams dovanoja Sud. Milda Mildažytė-Kulikauskienė. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti ar Sud. Milda Mildažytė-Kulikauskienė su knyga Sesers rūpestis. Valerijos Čiurlionytės-Karužienės gyvenimo ir darbų eskizai jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga Sesers rūpestis. Valerijos Čiurlionytės-Karužienės gyvenimo ir darbų eskizai patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Sud. Milda Mildažytė-Kulikauskienė. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą Sesers rūpestis. Valerijos Čiurlionytės-Karužienės gyvenimo ir darbų eskizai palikti ir jūs.

 


Dažniausiai su "Sesers rūpestis. Valerijos Čiurlionytės-Karužienės gyvenimo ir darbų eskizai" perkama kartu