0

Šiandien. Amžinosios proto ir širdies tiesos

  • Nuolaida knygai -31%
Internetu: 3,99 €
Knygyne: 5,75 €*
Sutaupote: 1.76 € (31%)
  • Pristatymo trukmė: 3-6 darbo dienos
Turime sandėlyje
Informacija

Šiandien. Amžinosios proto ir širdies tiesos

  • Leidėjas: Gardenija
  • Išleidimo metai: 2005
  • Formatas: 15x21, minkšti viršeliai
  • Puslapių skaičius: 144
  • ISBN ar kodas: 9789986855934

3.99 In stock
Į krepšelį
Aprašymas

„Šiandien“ - amžinųjų gyvenimo tiesų rinktinė. Tai sielos atgaiva aukštesnių tikslų ištroškusiam žmogui, kuris ieško pagalbos ir padrąsinimo įgyvendinti pradėtiems sumanymams.


"Atskleiskite save, ir gyvenimas Jus pamils", - teigia šios knygos autorė.

Savęs ir kito žmogaus supratimas, priartėjimas prie kasdienių žmogiškųjų santykių esmės - tokia pagrindinė knygos idėja ir tikslas.


"Pagrindiniai teiginiai ir principai, išdėstyti knygoje "Šiandien" - tai filosofijos mokslų daktarės Saros Robbins viso gyvenimo, kurį ji paskyrė rašymui, mokymui ir konsultacijoms, darbo vaisiai. Šios knygos puslapiuose pateiktos mintys tokios pat aktualios šiais, jau gerokai pakitusiais laikais, kaip ir tada, kai buvo parašytos. Kasdieniai pamokymai, kuriuos čia rasite, yra nesenstantys ir tinka visiems be išimties: nei laikas, nei kultūrų skirtumai jiems ne kliūtis. Amžinosios proto ir širdies tiesos priklauso visiems laikams ir visiems žmonėms, nepaisant to, kokiame Žemės kampelyje jie gyvena."

Saros Robbinson Fondas San Klemente, Kalifornija, 1978


Pratarmė


PRATARMĖ

Nors siela trokšta gyventi visavertį, sąmoningą gyvenimą, visgi gyvenimo tempas nepalieka laiko raustis moksliniuose veikaluose, ieškant išminties krislų. Deja, vidinis gyvenimas lieka apleistas, todėl iš jo negalite pasisemti drąsos narsiai ir sumaniai pasitikti kasdienes problemas. Lengvai suprantami šios knygos puslapiai nebuvo parašyti nei rimtuoliui studentui, nei atkakliai tiesos ieškančiam mokslininkui. Jais siekiau pasibelsti į nuoširdaus tiesos ieškotojo sielą ir pažadinti nuolat mintyse paskendusį jo protą. Kreipiuosi į tą, kuris ilgisi įgyvendinti aukštesnių siekių, kuris ieško pagalbos ir padrąsinimo pradėtiems sumanymams.

Šios knygos puslapiuose rasite kruopščiai atrinktus išminties perlus, reikalingiausias, daugelį metų kauptas žinias, ilgą laiką trukusio mokymosi ir patirties vaisius, kukliai surašytus šiuose puslapiuose. Gyvybiškai svarbių žinių, gilaus jausmo ir suvokimo esmė slepiasi paprasčiausioje frazėje, niekuo neišsiskiriančiame žodyje, kurį supras kiekvienas, kas siekia tobulėti ir gyventi visavertį gyvenimą, nepriklausomai nuo savo kilmės ar išsilavinimo.

Be abejonės, yra parašyta daugybė gerų ir išsamių knygų, pati galėčiau tai patvirtinti, tačiau nedaugelis jų atkleidė ar paaiškino tiek daug psichologinių aspektų: žmogaus vidines reakcijas, jo asmeninius požiūrius ir proto discipliną. Savęs ir kito žmogaus supratimas, priartėjimas prie kasdienių žmogiškųjų santykių esmės šioje knygoje aiškiai ir suprantamai išdėstyti. Nors aš vadinu šią knygą pradžiamoksliu žengiant pirmuosius žingsnius filosofiniu keliu, tačiau joje atskleidžiamos tiesos skirtos ne tik pradedančiam save, pažinti, bet lieka drauge su besimokančiuoju kaip vadovas ir ramstis, kuriuo bus galima pasikliauti, jei prireiks pagalbos ar paguodos.

Ši knyga buvo sudaryta nuoširdžių ir protingų studentų grupei. Šie žmonės buvo tvirtai nusprendę pertvarkyti ir pakeisti savo gyvenimą. Kas dieną jie skaitydavo ir studijuodavo po vieną lapą ir stengdavosi gyventi ir vadovautis jame pateikta tiesa. Vykdavo uolus mokymosi procesas, kol naujieji įpročiai ilgam įsitvirtindavo šių žmonių sąmonėje. Jei jūs, mano skaitytojai, patirsite bent mažą dalelę tos laimės ir sėkmės, kurios pasiekė mano minėtieji mokiniai, tuomet šie kuklūs puslapiai bus verti ilgų mano darbo, nenuėjusio perniek, metų.

Autorė


 
Parašykite atsiliepimą apie prekę!

Būtina įvertinti prekę

Dažniausiai perkama kartu