0

Sic transit...

4.2
(5 įvertinimai)
Internetu: 9,79 €
Knygyne: 10,79 €*
Sutaupote: 1.00 € (10%)
  • Pristatysime: per 2-26 val.*
Turime sandėlyje
2018-08-07 Romas

Realistinė. Meilė ungninga, neapykanta ugninga, įdomūs charakteriai. Verta.

Informacija

Sic transit...

  • Leidėjas: Kauko laiptai
  • Išleidimo metai: 2017
  • Formatas: 16x22, kieti viršeliai
  • Puslapių skaičius: 308
  • ISBN ar kodas: 9786098092554

9.79 In stock
Į krepšelį
Aprašymas

Naujajame Vygando Ostrauskio romane "Sic transit..." - Mintautų savivaldybės ir jos aplinkos žmonių aistros: bekompromisė meilė ir karjerizmas, intrigos ir pasitikėjimas fortūna, įspūdingos sėkmės, meilės, sukrėtimų ir pralaimėjimų scenos.

„Ji ir tada prašė pamylėti taip, nes mėgsta šlaunų kutenimą? Negi? Kodėl to nedariau po to? Kai sėdėdavom kartu ir kalbėdavomės gurkšnodami vyną, reikėjo ne jos rankas glostyti, o šlaunis..." Nuvijo Vidmantas tą mintį, bet plūdo kitos. Jei būtų galima užsirakinti nuo minčių taip, kad jos neprasmuktų... Bjauriausia mintis, kad ir kaip keista, buvo susijusi su kažkada patirtu malonumu: jei nebūtų buvę to pernykščio pasimylėjimo, jis Salvija pasitikėtų kur kas labiau...
Jeigu Vidmantas būtų viską žinojęs apie priežastis, dėl kurių Salvija atnaujino bendravimą su juo, nebūtų taip šokiravusi ir Žulpio ranka ant jos šlaunies... Juk ji susitaikydama nieko neprižadėjo, ta Salvijos SMS, kad jų santykiai klostysis puikiai, o vėliau šokiai vakarėlyje, pasiglebėsčiavimai, bučiniai, jos nuomone, negalėjo suvaržyti laisvės, kilusio noro bendrauti ne tik su Vidmantu, bet ir su kitais jai maloniais vyriškiais.
Nukabinėjo iš spintos Roberto drabužius ir mėtė nesusimąstydama, bet kur, tik palydėdama įniršio kupinu šnabždesiu:„Čia užtai, kad girdei mane; čia už tai, kad vadinai alkoholike; čia už tai, kad pavogei vaikus; čia užtai, kad nemokėjai mylėti..." Paėmė brangią gražią šviesiai rudą žieminę kepurę, švystelėjo į kampą:„Dumo galva durna ir su kepure, ir bejos..." Nors pati paminėjo žodį „durna", tuoj įsiplieskė, net sudrebėjo:„Mane - į beprotnamį?! Niekšas! Pats tai nuo bausmės išsisuko!"

2018-08-07 Romas

Realistinė. Meilė ungninga, neapykanta ugninga, įdomūs charakteriai. Verta.

2017-12-08 Vytautas

Gera knyga. Lengvai skaitosi, nors protingų minčių apstu.

2017-12-04 Teresė

Romanas labai įdomus ir pamokantis. Supratau, kad tik dorai gyvendamas žmogus būna visada laimingas. O priešingu atveju - gyvenimas baigiasi tragiškai. Šį romaną rekomenduoju perskaityti visiems, o ypač tiems, kurie ruošiasi kurti šeimą.

2017-11-21 Skaitytojas

Nei įdomi, nei pamokanti.
Kupina nepamatuoto pykčio ir Lietuvai būdingo pesimizmo.
Paskutinius 5 skyrius skaičiau kas antra pastraipa.
Nerekomenduoju.

2017-11-15 Paulius

Įdomi ir pamokanti knyga. Subalansuota moterims, bet tinka ir vyrams. :)

Parašykite atsiliepimą apie prekę!

Būtina įvertinti prekę

Dažniausiai perkama kartu