0

Sielų kelionės

  • Nuolaida knygai -24%
5.0
(3 įvertinimai)
Internetu: 9,49 €
Knygyne: 12,39 €*
Sutaupote: 2.90 € (24%)
  • Pristatymo trukmė: 2 darbo dienos
Turime sandėlyje
2018-02-01 Aura

Puiki knyga norintiems suprasti gyvenimą. O jei bus sunku patikėti tuo, kas ten rašoma, tuomet bent jau pasimėgausite kaip įdomiu fantastikos kūriniu.

Informacija

Sielų kelionės

  • Leidėjas: Satwa
  • Išleidimo metai: 2008
  • Formatas: 17x25, minkšti viršeliai
  • Puslapių skaičius: 310
  • ISBN ar kodas: 9789986573609

9.49 In stock
Į krepšelį
Aprašymas

Knyga "Sielų kelionės" leidžia mums pažvelgti į mirtį daug optimistiškiau - ne kaip į siaubingą bausmę, o kaip į galimybę stebuklingai pereiti į kitą gyvenimą, kupiną laisvės ir dvasinių išgyvenimų. Iš šios knygos Jūs sužinosite, kaip vyksta nuostabus sielos persikūnijimo procesas: kas mus pasitiks po fizinės mirties, kur mes vyksime toliau, kas bus mūsų Gidais ir angelais sargais, kuo jie užsiima ir kuo mes užsiimame po mirties, taip pat, kokios struktūros ir hierarchai egzistuoja tame mums nežinomame pasaulyje. Jūs taip pat sužinosite, kodėl ir kaip mes išsirenkame savo kūną, šalį, kurioje mes gyvename, profesiją, draugus ir net "priešus".

Ir visa tai ne kažkieno spėliojimai ar prasimanymai, ne įvairių religijų legendos ir mitai, o moksliškai paremtų, atliktų vieno iš geriausių mūsų laikų hipnoterapeutų daktaro Maiklo Niutono tyrimų rezultatai.


Knyga "Sielų kelionės" sudaryta dialogų su pacientais, kuriuos daktaras M. Niutonas savo sukurtais regresyvios hipnozės metodais įvesdavo į supersąmonės būklę ir jie prisimindavo tai, kas vyko su jais tarp fizinių įsikūnijimų, forma. Stebinantys ir dažnai netikėti pacientų atsakymai tapo apreiškimu net pačiam knygos autoriui. Ši knyga, be abejonės, aktuali, svarbi ir įdomi visiems gyvenantiems Žemėje žmonėms. Informacija, pateikiama šioje knygoje, ankščiau niekur nebuvo skelbiama.


"Ši nuostabi, dėmesį prikaustanti knyga atskleidžia daugelį sielų pasaulio paslapčių."

"Napra" žurnalas"Sielų kelionės" - tai vienintelė šiuo metu pasirodžiusi nauja metafizinė informacija."


Dikas Sutpenas


"Nusipirkusi "Sielų kelionės", visur nešiojausi ją su savimi, nes paprasčiausiai negalėjau nuo jos atsitraukti. Jūsų knyga sujaudino mane labiau, nei visos kitos mano skaitytos knygos."

Viola, Torontas, Kanada


Iš anglų kalbos vertė Gintaras Kaminskas

Daktarės Lindos Backman kartu su Maiklu Niutonu įkūrusios
Dvasinės regresijos draugiją (Niutono institutą) knyga Atverk sielą šviesai
Naujausia Maiklo Niutono knyga - Praeitų gyvenimų prisiminimai.

2018-02-01 Aura

Puiki knyga norintiems suprasti gyvenimą. O jei bus sunku patikėti tuo, kas ten rašoma, tuomet bent jau pasimėgausite kaip įdomiu fantastikos kūriniu.

2017-08-04 Virginija

Nuostabiausios trys knygos ka esu per gyvenima perskaicius. Linkiu kiekvienam atrast tiek daug kiek as atradau. Tai neapsakoma:)))

2017-04-01

patiko

Parašykite atsiliepimą apie prekę!

Būtina įvertinti prekę

Dažniausiai perkama kartu