0

Pirkėjų atsiliepimai

Silkės ir salotos

Šiuo metu neparduodama

Įrašykite savo el. paštą ir informuosime, kai prekę turėsime


Apsilankykite!
Populiariausios knygos
Naujos knygos
Knygų išpardavimas

Šiuo metu neparduodama

2022-08-31 2.79 SoldOut

Knygos "Silkės ir salotos" aprašymas

Knygelėje "Silkės ir salotos" - gardžiausi silkių ir salotų receptai, atsiųsti išradingų šeimininkių iš visos Lietuvos.Kiti taip pat domėjosi


Parašykite atsiliepimą apie "Silkės ir salotos"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo skaitytojams įsigyti internetu knygą "Silkės ir salotos", Sud. Aira Kristina Paplauskienė. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti, ar Sud. Aira Kristina Paplauskienė su knyga "Silkės ir salotos" jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga "Silkės ir salotos" patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Sud. Aira Kristina Paplauskienė. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą "Silkės ir salotos" palikti ir jūs.

 


Dažnai su "Silkės ir salotos" perkama kartu