0

Šiuolaikinė kūno kultūros pamoka: žaidimai

5.0
(1 įvertinimai)
Šiuo metu neparduodama

Apsilankykite!
KALĖDINIŲ DOVANŲ IDĖJOS
DIDYSIS KNYGŲ IŠPARDAVIMAS
2020-09-28

Informacija

Šiuolaikinė kūno kultūros pamoka: žaidimai

  • Leidėjas: Lietuvos sporto universitetas
  • Išleidimo metai: 2014
  • Formatas: 15x21, minkšti viršeliai
  • Knygos puslapių skaičius: 200
  • ISBN ar kodas: 9786098040845

Šiuo metu neparduodama

Knygos "Šiuolaikinė kūno kultūros pamoka: žaidimai" aprašymas
Studijų knygoje "Šiuolaikinė kūno kultūros pamoka: žaidimai" supažindinama su fizinio ugdymo(si) aktualijomis ir realijomis, teoriniais ir praktiniais šiuolaikinės kūno kultūros pamokos aspektais, pateikiama daug komandinių, porinių ir kolektyvinių žaidimų schemų bei aprašų, praktinių pavyzdžių.

Kiekvienas knygos "Šiuolaikinė kūno kultūros pamoka: žaidimai" poskyris baigiamas diskusiniais klausimais.


Skirta studentams, pasirinkusiems kūno kultūros studijų programas, fizinio ugdymo teorijos ir metodikos bei kūno kultūros pamokos didaktikos kursus, taip pat kūno kultūros mokytojams, treneriams, aukštųjų mokyklų dėstytojams, rengiantiems kūno kultūros ir sporto specialistus, mokyklų vadovams, mokinių tėvams ir visiems, kam rūpi vaiko sveikata bei fizinis aktyvumas.
2020-09-28

Parašykite atsiliepimą apie "Šiuolaikinė kūno kultūros pamoka: žaidimai"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo įsigyti internetu knygą Šiuolaikinė kūno kultūros pamoka: žaidimai, kurią skaitytojams dovanoja Audra Vilūnienė, Laima Trinkūnienė. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti ar Audra Vilūnienė, Laima Trinkūnienė su knyga Šiuolaikinė kūno kultūros pamoka: žaidimai jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga Šiuolaikinė kūno kultūros pamoka: žaidimai patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Audra Vilūnienė, Laima Trinkūnienė. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą Šiuolaikinė kūno kultūros pamoka: žaidimai palikti ir jūs.

 


Dažniausiai su "Šiuolaikinė kūno kultūros pamoka: žaidimai" perkama kartu