ŽAIBIŠKAS PRISTATYMAS! 94% respondentų rekomenduotų patogupirkti.lt draugui!

0

Pirkėjų atsiliepimai

Šiuolaikiškas žvilgsnis į programavimą C++. Pasirenkamasis informacinių technologijų kursas XI–XII klasėms

Šiuo metu neparduodama

Įrašykite savo el. paštą ir informuosime, kai prekę turėsime


Apsilankykite!
Populiariausios knygos
Naujos knygos
Knygų išpardavimas
2019-12-03

Šiuo metu neparduodama

2022-06-30 18.99 SoldOut

Knygos "Šiuolaikiškas žvilgsnis į programavimą C++. Pasirenkamasis informacinių technologijų kursas XI–XII klasėms" aprašymas

Vadovėlis parengtas pagal atnaujintą Vidurinio ugdymo informacinių technologijų išplėstinio kurso programavimo modulio programą. Jame tęsiama pažintis su duomenų struktūromis ir programavimo kalbos C++ priemonėmis, nagrinėjami klasikiniai algoritmai, yra užduočių įgūdžiams ugdyti ir savarankiškam darbui atlikti. Dėstant kursą, laikomasi tų pačių metodologinių principų, kaip ir vadovėlyje „Šiuolaikiškas žvilgsnis į programavimo pagrindus. Pasirenkamasis informacinių technologijų kursas IX–X klasėms“. Pateikiama septyniolika praktikos darbų, kuriuos atliekant galima įtvirtinti teorines žinias, įgyti praktinių programavimo įgūdžių. Kiekvieno darbo pabaigoje yra papildomų užduočių savarankiškam darbui. Svarbiausia informacija glaustai pateikiama C++ kalbos ir duomenų struktūrų bei algoritmų žinynuose.


Kiti taip pat domėjosi


2019-12-03

Parašykite atsiliepimą apie "Šiuolaikiškas žvilgsnis į programavimą C++. Pasirenkamasis informacinių technologijų kursas XI–XII klasėms"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo skaitytojams įsigyti internetu knygą "Šiuolaikiškas žvilgsnis į programavimą C++. Pasirenkamasis informacinių technologijų kursas XI–XII klasėms", Jonas Blonskis, Vytautas Bukšnaitis, Renata Burbaitė. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti, ar Jonas Blonskis, Vytautas Bukšnaitis, Renata Burbaitė su knyga "Šiuolaikiškas žvilgsnis į programavimą C++. Pasirenkamasis informacinių technologijų kursas XI–XII klasėms" jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga "Šiuolaikiškas žvilgsnis į programavimą C++. Pasirenkamasis informacinių technologijų kursas XI–XII klasėms" patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Jonas Blonskis, Vytautas Bukšnaitis, Renata Burbaitė. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą "Šiuolaikiškas žvilgsnis į programavimą C++. Pasirenkamasis informacinių technologijų kursas XI–XII klasėms" palikti ir jūs.

 


Dažnai su "Šiuolaikiškas žvilgsnis į programavimą C++. Pasirenkamasis informacinių technologijų kursas XI–XII klasėms" perkama kartu