BLITZ! ⚡ BLITZ! ⚡ BLITZ! ⚡ Ypatingos knygų kainos RIBOTĄ LAIKĄ! Naršykite čia >>>

0

NEMOKAMAS PRISTATYMAS Į PAŠTOMATUS NUO 15 €

Pirkėjų atsiliepimai

Šiuolaikiškas žvilgsnis į programavimo pagrindus C++. Pasirenkamasis informacinių technologijų kursas IX–X klasėms

į Smartpost paštomatus Lietuvoje
Šiuo metu neparduodama

Įrašykite savo el. paštą ir informuosime, kai prekę turėsime


Apsilankykite!
Populiariausios knygos
Naujos knygos
Knygų išpardavimas

Šiuo metu neparduodama

2022-09-30 18.95 SoldOut

Knygos "Šiuolaikiškas žvilgsnis į programavimo pagrindus C++. Pasirenkamasis informacinių technologijų kursas IX–X klasėms" aprašymas

Pagal naujausias programas parengtas vadovėlis skirtas pasirenkamajam programavimo pradmenų moduliui. Jame pateikiamos C++ programavimo kalbos pagrindinės priemonės ir konstrukcijos, nagrinėjami klasikiniai algoritmai, aiškinamos sąvokos, yra užduočių įgūdžiams patikrinti bei savarankiškam darbui atlikti. Šioje knygoje pateikiama šešiolika praktikos darbų, kuriuos atliekant paprasta įtvirtinti teorines žinias bei įgyti praktinių įgūdžių. Kiekvieno darbo pabaigoje yra klausimai ir užduotys, kurias atliekant galima pasitikrinti, kaip pavyko suprasti nagrinėjamą temą. Vadovėlyje aiškinamos pagrindinės sąvokos, padedančios lengviau orientuotis, o gabiausiems yra papildomų užduočių savarankiškam darbui.Parašykite atsiliepimą apie "Šiuolaikiškas žvilgsnis į programavimo pagrindus C++. Pasirenkamasis informacinių technologijų kursas IX–X klasėms"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo skaitytojams įsigyti internetu knygą "Šiuolaikiškas žvilgsnis į programavimo pagrindus C++. Pasirenkamasis informacinių technologijų kursas IX–X klasėms", Jonas Blonskis, Vytautas Bukšnaitis, Renata Burbaitė. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti, ar Jonas Blonskis, Vytautas Bukšnaitis, Renata Burbaitė su knyga "Šiuolaikiškas žvilgsnis į programavimo pagrindus C++. Pasirenkamasis informacinių technologijų kursas IX–X klasėms" jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga "Šiuolaikiškas žvilgsnis į programavimo pagrindus C++. Pasirenkamasis informacinių technologijų kursas IX–X klasėms" patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Jonas Blonskis, Vytautas Bukšnaitis, Renata Burbaitė. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą "Šiuolaikiškas žvilgsnis į programavimo pagrindus C++. Pasirenkamasis informacinių technologijų kursas IX–X klasėms" palikti ir jūs.

 


Dažnai su "Šiuolaikiškas žvilgsnis į programavimo pagrindus C++. Pasirenkamasis informacinių technologijų kursas IX–X klasėms" perkama kartu