0

Šiuolaikiškas žvilgsnis į programavimo pagrindus C++. Pasirenkamasis informacinių technologijų kursas IX–X klasėms

  • Nemokamas knygos pristatymas
18,95 €
NEMOKAMAS PRISTATYMAS
į Omniva, LP Express ir DPD paštomatus bei pašto skyrius Lietuvoje
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje
Informacija

Šiuolaikiškas žvilgsnis į programavimo pagrindus C++. Pasirenkamasis informacinių technologijų kursas IX–X klasėms

  • Leidėjas: TEV
  • Išleidimo metai: 2010
  • Formatas: 21x29, minkšti viršeliai
  • Knygos puslapių skaičius: 124
  • ISBN ar kodas: 9786094330346

2021-01-31 18.95 InStock
Į krepšelį
Knygos "Šiuolaikiškas žvilgsnis į programavimo pagrindus C++. Pasirenkamasis informacinių technologijų kursas IX–X klasėms" aprašymas

Pagal naujausias programas parengtas vadovėlis skirtas pasirenkamajam programavimo pradmenų moduliui. Jame pateikiamos C++ programavimo kalbos pagrindinės priemonės ir konstrukcijos, nagrinėjami klasikiniai algoritmai, aiškinamos sąvokos, yra užduočių įgūdžiams patikrinti bei savarankiškam darbui atlikti. Šioje knygoje pateikiama šešiolika praktikos darbų, kuriuos atliekant paprasta įtvirtinti teorines žinias bei įgyti praktinių įgūdžių. Kiekvieno darbo pabaigoje yra klausimai ir užduotys, kurias atliekant galima pasitikrinti, kaip pavyko suprasti nagrinėjamą temą. Vadovėlyje aiškinamos pagrindinės sąvokos, padedančios lengviau orientuotis, o gabiausiems yra papildomų užduočių savarankiškam darbui.

Parašykite atsiliepimą apie "Šiuolaikiškas žvilgsnis į programavimo pagrindus C++. Pasirenkamasis informacinių technologijų kursas IX–X klasėms"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo įsigyti internetu knygą Šiuolaikiškas žvilgsnis į programavimo pagrindus C++. Pasirenkamasis informacinių technologijų kursas IX–X klasėms, kurią skaitytojams dovanoja Jonas Blonskis, Vytautas Bukšnaitis, Renata Burbaitė. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti ar Jonas Blonskis, Vytautas Bukšnaitis, Renata Burbaitė su knyga Šiuolaikiškas žvilgsnis į programavimo pagrindus C++. Pasirenkamasis informacinių technologijų kursas IX–X klasėms jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga Šiuolaikiškas žvilgsnis į programavimo pagrindus C++. Pasirenkamasis informacinių technologijų kursas IX–X klasėms patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Jonas Blonskis, Vytautas Bukšnaitis, Renata Burbaitė. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą Šiuolaikiškas žvilgsnis į programavimo pagrindus C++. Pasirenkamasis informacinių technologijų kursas IX–X klasėms palikti ir jūs.

 


Dažniausiai su "Šiuolaikiškas žvilgsnis į programavimo pagrindus C++. Pasirenkamasis informacinių technologijų kursas IX–X klasėms" perkama kartu