0

Skaitiniai inžinerijos metodai Matlab'o terpėje

Informacija

Skaitiniai inžinerijos metodai Matlab'o terpėje

  • Leidėjas: KTU leidykla Technologija
  • Išleidimo metai: 2012
  • Formatas: 22x30, kieti viršeliai
  • Knygos puslapių skaičius: 402
  • ISBN ar kodas: 9786090205556

Šiuo metu neparduodama

Knygos "Skaitiniai inžinerijos metodai Matlab'o terpėje" aprašymas
Vadovėlyje nagrinėjami visi tradiciniai skaitinių metodų skyriai, taip pat daug vietos skirta funkcijų aproksimavimo splainais, bangelėmis bei diferencialinių lygčių dalinėmis išvestinėmis sprendimo baigtinių elementų metodo klausimams, daug vietos skirta nagrinėti MATLAB"o veiksmams, operatoriams, funkcijoms ir progrmavimo ypatumams. Knyga naudinga studentams, dėstytojams ir inžinieriams, norintiems susipažinti su MATLAB"u..

Parašykite atsiliepimą apie "Skaitiniai inžinerijos metodai Matlab'o terpėje"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo įsigyti internetu knygą Skaitiniai inžinerijos metodai Matlab'o terpėje, kurią skaitytojams dovanoja Kostas Plukas, Rimantas Barauskas, Rimvydas Gaidys. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti ar Kostas Plukas, Rimantas Barauskas, Rimvydas Gaidys su knyga Skaitiniai inžinerijos metodai Matlab'o terpėje jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga Skaitiniai inžinerijos metodai Matlab'o terpėje patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Kostas Plukas, Rimantas Barauskas, Rimvydas Gaidys. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą Skaitiniai inžinerijos metodai Matlab'o terpėje palikti ir jūs.

 


Dažniausiai su "Skaitiniai inžinerijos metodai Matlab'o terpėje" perkama kartu