0

Skautai. Dievui, Tėvynei, Artimui! Skautybė pašto ženkluose

  • Nuolaida knygai -42%
5.0
(1 įvertinimai)
Internetu: 4,99 €
Knygyne: 8,49 €*
Sutaupote: 3.50 € (42%)
  • Pristatymo trukmė: 2 darbo dienos
Turime sandėlyje
2018-05-10 Vilija

super

Informacija

Skautai. Dievui, Tėvynei, Artimui! Skautybė pašto ženkluose


4.99 In stock
Į krepšelį
Aprašymas

Knyga „Skautai. Dievui, Tėvynei, Artimui!“ iliustruota daugiau kaip 1200 skautų tematikos pašto ženklų ir vokų iš daugiau kaip 240 pasaulio šalių ar regionų.
Knygoje daug dėmesio skiriama Lietuvos skautų istorijai, kurią iliustruoja ne tik oficialios Lietuvos pašto 1938 ir 2007 metais išleistos pašto ženklų serijos, bet ir neoficialūs karo pabėgėlių stovyklose ar išeivijoje išleisti pašto ženklai.

Knygoje „Skautai. Dievui, Tėvynei, Artimui!“ skaitytojai ras daug įdomių faktų iš pasaulio skautybės istorijos, pavyzdžiui, kokie įžymūs pasaulio žmonės buvo skautais, ką iš skautų perėmė pionieriai, kokių naujovių skautų veiklai pasiūlydavo pasaulinės skautų stovyklos ir kt.

Knyga „Skautai. Dievui, Tėvynei, Artimui!“ skiriama įvairaus amžiaus žmonėms, ne tik skautams. Dėl iliustracijų gausos pagrindines knygos mintis lengva suvokti ir pradinių klasių mokiniams. Esamiems skautams ji suteiks daug naudingų ir praktinių patarimų, o buvusiems – ji primins tą gyvenimo kelią, kuriuo eita su jaunatviška šypsena ir atvira pasauliui širdimi.

2018-05-10 Vilija

super

Parašykite atsiliepimą apie prekę!

Būtina įvertinti prekę

Dažniausiai perkama kartu