0

Šlapias spalis

  • Nuolaida knygai -81%
3.5
(2 įvertinimai)
Kaina internetu: 1,19 €
Kaina knygyne: 5,99 €*
Sutaupote: 4.80 € (81%)
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje
2015-10-02 Agnė

Normalus debiutas. Bet klasika ar užsienio literatūra aišku, kad geriau.

Informacija

Šlapias spalis

  • Leidėjas: Lietuvos rašytojų sąjungos leidykla
  • Išleidimo metai: 2012
  • Formatas: 13x20, minkšti viršeliai
  • Knygos puslapių skaičius: 120
  • ISBN ar kodas: 9789986397410

2020-09-30 1.19 InStock
Į krepšelį
Knygos "Šlapias spalis" aprašymas

2012 m. „Pirmosios knygos“ konkurso nugalėtojo knyga. Šios knygos tekstuose esama fantasy ir brutalaus natūralizmo, kultūrinės ir pseudoistorinės Lietuvos, Paryžiaus ar Klaipėdos kasdienybės draiskanų fiksavimo. Savotiška skaitytojo provokacija – dabarties personažų egzistencijos banalumas, drungnosios gyvensenos graužatys.

„Apie knygą esu ir anksčiau pasvajojęs, bet tokia galimybė niekuomet neatrodė rimta. Ketinimas ją parašyti mane pats pavijo: priverstinai palikęs universitetą Švedijoje ir atsidūręs Paryžiuje, prisėdau po darbo Monparnaso kapinėse ir ėmiau kurti, jausdamas simbolišką paramą iš šalimais palaidoto Sartro. Tęsti šios proziškos procedūros grįžau į Palangą, kur esu gimęs šlapio spalio 7 dieną prieš 29 metus. Išties pagavo polėkis plačiau papasakoti apie gyvenimą nuo Paryžiaus iki Palangos, ir šitą rašymą – turiu pripažinti – ištverti nebuvo paprasta.“
Marijus Širvinskas-Gailius

2015-10-02

Normalus debiutas. Bet klasika ar užsienio literatūra aišku, kad geriau.

2014-07-29

Apart titulinio apsakymo, nepatiko. Jauciasi daug dirbtinumo, daug neskaniu metaforu ir palyginimu ("...paskutiniai lukesciai jau prigere neissipildymo vandenyje...", "...nuo alkoholio atsisuke kalbos padargai...", "...eidamas atsisuko i padanges spaga...", t.y.i Eifelio boksta!?, ir tt. ir pan.) . Daugelyje apsakymu jauciasi, kad autorius pats gerai nezino ka nori isgauti, todel gausu tusciazodziavimo, leksto moralizavimo ir primityvaus zaidimo erotika.

Parašykite atsiliepimą apie "Šlapias spalis"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo įsigyti internetu knygą Šlapias spalis, kurią skaitytojams dovanoja Marijus Gailius. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti ar Marijus Gailius su knyga Šlapias spalis jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga Šlapias spalis patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Marijus Gailius. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą Šlapias spalis palikti ir jūs.

 


Dažniausiai su "Šlapias spalis" perkama kartu