0
Šlapias spalis
1.19 InStock

Šlapias spalis

  • Nuolaida knygai -81%
3.5
(2 įvertinimai)
Internetu: 1,19 €
Knygyne: 5,99 €*
Sutaupote: 4.80 € (81%)
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Turime sandėlyje
2015-10-02 Agnė

Normalus debiutas. Bet klasika ar užsienio literatūra aišku, kad geriau.

Informacija

Šlapias spalis

  • Leidėjas: Lietuvos rašytojų sąjungos leidykla
  • Išleidimo metai: 2012
  • Formatas: 13x20, minkšti viršeliai
  • Puslapių skaičius: 120
  • ISBN ar kodas: 9789986397410

1.19 In stock
Į krepšelį
Aprašymas

2012 m. „Pirmosios knygos“ konkurso nugalėtojo knyga. Šios knygos tekstuose esama fantasy ir brutalaus natūralizmo, kultūrinės ir pseudoistorinės Lietuvos, Paryžiaus ar Klaipėdos kasdienybės draiskanų fiksavimo. Savotiška skaitytojo provokacija – dabarties personažų egzistencijos banalumas, drungnosios gyvensenos graužatys.

„Apie knygą esu ir anksčiau pasvajojęs, bet tokia galimybė niekuomet neatrodė rimta. Ketinimas ją parašyti mane pats pavijo: priverstinai palikęs universitetą Švedijoje ir atsidūręs Paryžiuje, prisėdau po darbo Monparnaso kapinėse ir ėmiau kurti, jausdamas simbolišką paramą iš šalimais palaidoto Sartro. Tęsti šios proziškos procedūros grįžau į Palangą, kur esu gimęs šlapio spalio 7 dieną prieš 29 metus. Išties pagavo polėkis plačiau papasakoti apie gyvenimą nuo Paryžiaus iki Palangos, ir šitą rašymą – turiu pripažinti – ištverti nebuvo paprasta.“
Marijus Širvinskas-Gailius

2015-10-02 Agnė

Normalus debiutas. Bet klasika ar užsienio literatūra aišku, kad geriau.

2014-07-29 J&B

Apart titulinio apsakymo, nepatiko. Jauciasi daug dirbtinumo, daug neskaniu metaforu ir palyginimu ("...paskutiniai lukesciai jau prigere neissipildymo vandenyje...", "...nuo alkoholio atsisuke kalbos padargai...", "...eidamas atsisuko i padanges spaga...", t.y.i Eifelio boksta!?, ir tt. ir pan.) . Daugelyje apsakymu jauciasi, kad autorius pats gerai nezino ka nori isgauti, todel gausu tusciazodziavimo, leksto moralizavimo ir primityvaus zaidimo erotika.

Parašykite atsiliepimą apie prekę!

Būtina įvertinti prekę

Dažniausiai perkama kartu