0

Nemokamas pristatymas į paštomatus Lietuvoje nuo 15 €

Pirkėjų atsiliepimai

Šnipas, kuris sugrįžo iš šalčio (serija "Žaltvykslės" detektyvai)

Šiuo metu neparduodama

Įrašykite savo el. paštą ir informuosime, kai prekę turėsime


Apsilankykite!
Populiariausios knygos
Naujos knygos
Knygų išpardavimas

Šiuo metu neparduodama

2021-09-30 2.99 SoldOut

Knygos "Šnipas, kuris sugrįžo iš šalčio (serija "Žaltvykslės" detektyvai)" aprašymas

"Šnipas, kuris sugrįžo iš šalčio"garsaus rašytojo ir Didžiosios Britanijos slaptosios tarnybos darbuotojo Dž. le Karė (John le Carré) pasaulinės šlovės kūrinys apie šnipus ir žvalgybininkus - kas ką įveiks, kas ką pergalės, kas išeis gyvas iš to pavojingo dvigubo žaidimo?..Johno le Carré pseudonimu pasivadinęs Davidas Cornwellas (g. 1931 m.) priklausė britų žvalgybai nuo 1959 iki 1964 m. Vėliau jis parašė dvidešimt du romanus, kurie buvo išleisti trisdešimt šešiomis kalbomis, ir yra laikomas geriausiu šnipų detektyvų autoriumi. Detalės, kuriomis aprašomas žvalgybos darbas, yra tokios tikroviškos, jog rašytojas netgi kaltintas valstybės paslapčių išdavimu, nors pats teigia: „Geras rašytojas yra visų sričių, išskyrus savęs paties, ekspertas. O ta tema, jeigu yra protingas, neprasižioja.“ Taigi, autorius atkakliai ginasi, kad viskas yra tiesiog išgalvota. Kad ir kaip būtų iš tikro, jo nukalti žvalgybininkų terminai kurmis, žibintininkai, auklės, motinėlės ir kt. prigijo JAV saugumo tarnybose. Daug Johno le Carré knygų yra virtusios filmais, tarp kurių "Ištikimas sodininkas", "Rusų namas", "Mažoji būgnininkė", taip pat "Bastūnas, Siuvėjas, Kareivis, Šnipas".


Iš anglų kalbos vertė Rimantas Valentėlis


Naujausias autoriaus romanas "Šnipų palikimas"


  • Autorius: John le Carre
  • Leidėjas: Žaltvykslė
  • Išleidimo metai: 2006
  • Knygos puslapių skaičius: 254
  • Formatas: 14x24, kieti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 998606158X

Parašykite atsiliepimą apie "Šnipas, kuris sugrįžo iš šalčio (serija "Žaltvykslės" detektyvai)"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Šiuolaikinė užsienio literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo įsigyti internetu knygą "Šnipas, kuris sugrįžo iš šalčio (serija "Žaltvykslės" detektyvai)", kurią skaitytojams dovanoja John le Carre. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti ar John le Carre su knyga "Šnipas, kuris sugrįžo iš šalčio (serija "Žaltvykslės" detektyvai)" jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga "Šnipas, kuris sugrįžo iš šalčio (serija "Žaltvykslės" detektyvai)" patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė John le Carre. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą "Šnipas, kuris sugrįžo iš šalčio (serija "Žaltvykslės" detektyvai)" palikti ir jūs.

 


Dažnai su "Šnipas, kuris sugrįžo iš šalčio (serija "Žaltvykslės" detektyvai)" perkama kartu