0

Sovietinis "generalgubernatorius": Komunistų partijų antrieji sekretoriai Sovietų Sąjungos respublikoje

Internetu: 13,29 €
Knygyne: 14,79 €*
Sutaupote: 1.50 € (11%)
  • Pristatymo trukmė: 2 darbo dienos
Turime sandėlyje
Informacija

Sovietinis "generalgubernatorius": Komunistų partijų antrieji sekretoriai Sovietų Sąjungos respublikoje

  • Leidėjas: Lietuvos istorijos institutas
  • Išleidimo metai: 2016
  • Formatas: 15x22, kieti viršeliai
  • Puslapių skaičius: 388
  • ISBN ar kodas: 9786098183146

13.29 In stock
Į krepšelį
Aprašymas

Monografijoje "Sovietinis "generalgubernatorius": Komunistų partijų antrieji sekretoriai Sovietų Sąjungos respublikoje" atskleidžiama sovietinės Lietuvos ir kitų respublikų komunistų partijos Centro komiteto antrųjų sekretorių, kaip svarbiausių Kremliaus politinių agentų, veikla, analizuojama šio politinio instituto svarba valdant sovietinę imperiją.
Knygoje nagrinėjamos antrųjų sekretorių instituto ištakos ir genezė, jo atsiradimo priežastys, sąryšis su postalinine sovietizacija. Tiriamas šio instituto atsiradimo politinis kontekstas, jo įsteigimo 1955 m. priežastys bei ankstesnių Maskvos naudotų periferijos kontrolės praktikų paveldas, aukštos sovietinės partinės biurokratijos reikšmė ir ryšiai su SSKP CK aparatu, aptariama antrųjų sekretorių kolektyvinė biografija ir tarpusavio socialiniai ryšiai, statusas ir tinklaveika respublikoje.

Monografija "Sovietinis "generalgubernatorius": Komunistų partijų antrieji sekretoriai Sovietų Sąjungos respublikoje" siekiama prisijungti prie naujausių akademinių debatų apie sovietinės imperijos prigimtį ir veikimą.
Rengiant knygą naudota Lietuvos, Rusijos, Latvijos, Estijos, Gruzijos ir Kazachstano archyvuose surinkta medžiaga bei autoriaus interviu su buvusiais veikėjais.

Parašykite atsiliepimą apie prekę!

Būtina įvertinti prekę

Dažniausiai perkama kartu