0
Spalvingas gamtos sapnas. Spalvinimo knyga
6.79 OutOfStock

Spalvingas gamtos sapnas. Spalvinimo knyga

Šiuo metu neparduodama
KNYGŲ IŠPARDAVIMAS

SLAPTAS PASIŪLYMAS
2€ NUOLAIDA perkant virš 25€
su nuolaidos kodu: PPSLAPTA
Informacija

Spalvingas gamtos sapnas. Spalvinimo knyga

  • Leidėjas: Laisvos valandos
  • Išleidimo metai: 2016
  • Formatas: 23x23, minkšti viršeliai
  • Puslapių skaičius: 100
  • ISBN ar kodas: 9786094100703

Šiuo metu neparduodama

Aprašymas
„Spalvingas gamtos sapnas“ - spalvinimo knyga skirta ne tik spalvinimui. „Spalvingas gamtos sapnas“ - tai malonus ir prasmingas laiko praleidimas, spalvinimas ir piešimas, atpalaiduojanti kūryba...Švelniai slysdamas balto popieriaus paviršiumi, spalvotas pieštukas atrakina pasąmonės duris. Šis paprastas meno įrankis padeda meistriškai nubraižyti vidinį žemėlapį, išlieti jausmus ir pajusti trokštamą vidinę ramybę.


Dar senovės išminčiai tikėjo, kad spalva gali ne tik atkurti dvasinę pusiausvyrą, bet ir išgydyti daugelį fizinių negalavimų. Šiandien jau niekas neabejoja, kad meno terapija padeda suprasti, kas esame, išreikšti mintis ir jausmus, kurių negalime pasakyti. Ji suteikia estetinį pasitenkinimą, skatina savimonę, formuoja asmenybę ir ugdo jautrumą – gydo tiek kūną, tiek sielą.


„Spalvingas gamtos sapnas“
– ne tik piešinių rinkinys, skirtas spalvinimo džiaugsmui patirti. Jos puslapiuose galėsite išsamiau susipažinti su meno terapija, sužinoti, ką apie žmones sako spalvos, ir kaip svarbu mokėti įveikti stresą. Įrodysime, kad menas ir kūryba gali lydėti kiekviename žingsnyje – ruošiantis šventei, puošiant namus ar vakarus leidžiant su mėgstama knyga rankose. Juk piešiniais galima puošti viską: knygų skirtukus, etiketes, stalo korteles ir atvirukus, o kruopščiai nuspalvintus lapus paprasčiausiai įrėminti ir pakabinti ant sienos.Linkime malonaus ir prasmingo laiko skaitant, spalvinant, kuriant kartu su knyga „Spalvingas gamtos sapnas“!

Parašykite atsiliepimą apie prekę!

Būtina įvertinti prekę

Dažniausiai perkama kartu